Wyszukaj treść

O firmie

Franspol rozpoczął działalność w 1992 roku od produkcji gładzi i gipsów szpachlowych. Niezawodność oraz wysoka jakość oferowanych wyrobów szybko zyskały uznanie klientów. Dzięki wiedzy, pasji i ciężkiej pracy jesteśmy w czołówce najbardziej cenionych producentów chemii budowlanej w Polsce.

W ofercie Franspolu znajduje się kilkadziesiąt produktów. Nasze sztandarowe wyroby to wielokrotni zwycięzcy prestiżowych nagród branżowych. Możemy pochwalić się certyfikatami jakości ISO 9001:2008 oraz środowiska 14001:2004 w Zakładzie Produkcyjnym nr 1 w Koninie, Certyfikatem Jakości HIT, Certyfikatem Jakości WSBJ, tytułami Gazela Biznesu, Przedsiębiorstwo FAIR PLAY i FILAR BIZNESU, a także licznymi dyplomami zdobytymi na międzynarodowych targach budowlanych. Nasze produkty wytwarzamy w trzech nowoczesnych, zautomatyzowanych fabrykach w Koninie, Połańcu i Sławnie, wykorzystując głównie surowce krajowe.

Wyroby Franspolu cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, gdzie można je znaleźć w ponad tysiącu placówek oraz za granicą. Stosowanie nowych technologii, ciągłe badania nad jakością produktów oraz podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych specjalistów przynoszą wymierne korzyści rynkowe i pozwalają nam z roku na rok zwiększać obroty. W wyniku dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa powstała Grupa Franspol.

Powiększył się zakres działalności firmy, a oferta produktowa jest ciągle poszerzana. Inwestujemy w nowe, coraz skuteczniejsze technologie oraz rozwiązania gwarantujące ciągły wzrost jakości a przez to atrakcyjności naszych wyrobów. Nasze placówki to również sieć hurtowni PSB Franspol w Koninie, Kole i Słupcy.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO