Wyszukaj treść

SOUDAL Sp. z o.o.

ul. Gdańska 7, Cząstków Mazowiecki
05-152 Czosnów
www.soudal.pl
SOUDAL Sp. z o.o.

Tel. +48 22 785 90 40

Fax +48 +48 22 785 90 40

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Koncern Soudal, światowy lider rynku chemii budowlanej, od ponad 50 lat wyznacza kierunek rozwoju branży, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wykonawców. Jest to obecnie największy na świecie producent pianek poliuretanowych w aerozolu oraz czołowy dostawca mas uszczelniających, klejów oraz wyrobów chemii dachowej. Dzięki systematycznym inwestycjom w badania i rozwój, otwarciu na innowacyjne rozwiązania i dostosowanie do potrzeb lokalnych rynków firma osiągnęła wiodącą pozycję na międzynarodowym rynku chemii budowlanej. Główna siedziba, centrum logistyczno-operacyjne i badawczo-rozwojowe mają siedzibę w Belgii, a biura handlowe i spółki zależne znajdują się już w 140 krajach na całym świecie. Koncern posiada 19 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej.

Koncern Soudal został założony ponad 50 lat temu, a od 24 lat obecny jest w Polsce. Firma obsługuje obecnie tysiące klientów na terenie naszego kraju dzięki własnej, rozbudowanej sieci dystrybucyjnej. W 2009 roku uruchomiona została pierwsza w Polsce fabryka pian i silikonów Soudal Manufacturing w Pionkach pod Radomiem, wyposażona w najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne i spełniająca najostrzejsze wymagania środowiskowe. Do grupy Soudal od niedawna należą również Zakłady Chemiczne Bochem – ceniony producent klejów budowlanych, obuwniczych i meblarskich oraz producent taśm uszczelniających – firma Partner Tapes.

Od wielu lat Soudal zajmuje pozycję lidera na rynku pianek montażowych i uszczelniaczy w Polsce. Jest również jednym z najważniejszych rzeczników nowoczesnych technologii i systemów – w pełni odpowiadających europejskiej strategii budownictwa energooszczędnego (EPBD). Potwierdzają to przyznawane firmie nagrody i wyróżnienia, w tym Budowlana Marka Roku, której Soudal jest wielokrotnym laureatem. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku co trzeci polski fachowiec używa na co dzień piany montażowej firmy Soudal, a co czwarty klejów montażowych w kartuszach i mas uszczelniających z jej portfolio.

Innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty marki Soudal wykorzystywane są na najbardziej wymagających inwestycjach budowlanych na całym świecie. W Polsce produkty Soudal zastosowano m.in. przy: budowie Stadionu Narodowego, Siedziby PKOL, Muzeum Historii Żydów Polskich, Centrum Kopernika, Muzeum Chopina oraz Centrum Handlowego Złote Tarasy mieszczących się w Warszawie, Stadionu Miejskiego w Lublinie, Lotniska w Świdniku, Biblioteki Śląskiej w Katowicach, Centrali ZUS w Szczecinie, Galeria Handlowej w Kielcach i wielu innych.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO