Wyszukaj treść

Modeco Expert

ul. Kwidzyńska 6
51-416 Wrocław
www.modeco-expert.com
Modeco Expert

Tel. +48 +48 801 000 103

Fax +48 +48 +48 71 32 56 590


O firmie

Modeco Expert to dynamicznie rozwijająca się marka narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Naszymi wyróżnikami są szeroki asortyment, wysoka jakość, trwałość i ergonomia.

Na nasze portfolio składa się 8 kategorii produktowych, dedykowanych różnym segmentom prac budowlanych i w całości pokrywających każdą czynność, możliwą do wykonania na budowie. Oferujemy zarówno podstawowe narzędzia ręczne, jak wkrętaki, czy szczypce, ale również najwyższej jakości narzędzia budowlane, mechaniczne i pomiarowe oraz akcesoria BHP. W 2020 roku w ofercie pojawiła się także platforma elektronarzędzi akumulatorowych, w ramach której dostępne są gotowe zestawy elektronarzędzi i akcesoriów, ale też pojedyncze maszyny i baterie. Modeco System 18 V to jeden wspólny akumulator do wielu urządzeń, z których każde z nich dostępne jest jako oddzielny produkt, co pozwala na pełną dowolność konfiguracji w zależności od potrzeb i oczekiwań użytkownika.

Oferta

Narzędzia i elektronarzędzia Modeco Expert to sprzęt kierowany do rzemieślników i wymagających majsterkowiczów. To narzędzia dla każdego eksperta, zarówno w domu, jak i zakładzie rzemieślniczym, świadczącym wszelkiego rodzaju usługi.

Wieloletnie doświadczenie zespołu budującego ofertę, gwarantuje znajomość oczekiwań klientów, a także specyfiki rynku, warunków i potrzeb, co przekuwamy w innowacyjne rozwiązania.

Sprawdź ofertę narzędzi dla wymagających: https://www.modeco-expert.com/

produkty modeco

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO