Wyszukaj treść

Dragon Poland

ul. Rtm. W. Pileckiego 5
32-050 Skawina
www.dragon.com.pl
Dragon Poland

Tel. +48 +48 12 625 75 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Firma Dragon Poland jest producentem chemii budowlanej, motoryzacyjnej i gospodarczej, która działa od 1972 roku.

Specjalizacją marki Dragon są kleje i rozcieńczalniki, jednak w asortymencie firmy są również: uszczelniacze, impregnaty, grunty, produkty do malowania i ochrony drewna, farby oraz środki czystości.

Produkty Dragon można znaleźć zarówno w sieciach budowlanych, spożywczych, hurtowniach jak i sklepach detalicznych. W Polsce jest 5000 sklepów gdzie sprzedawane są produkty Dragon, co odpowiada 276 miastom. Ostatnio bardzo mocno firma działa również na rynkach Europy środkowo-wschodniej, a aktualnie rozwija się także trwała współpraca na rynkach zachodnich.W związku z dynamicznym rozwojem Firma Dragon Poland w ostatnim okresie znacząco rozwinęła sieć swoich Przedstawicieli Handlowych oraz zautomatyzowała proces składania zamówień. 

W ostatnich latach firma postawiła na intensywny rozwój parku maszynowo-technologicznego. Posiada nowe maszyny i rozwiązania, które w znaczny sposób usprawniają produkcje. W laboratoriach ciągle trwają testy dotyczące usprawnienia receptur produktów i wprowadzenia nowych innowacyjnych rozwiązań na rynku chemii budowlanej.

Film
Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO