Firma Hörmann wyposażyła Centrum Logistyczne Erlensee

  Dostosowane do indywidualnych potrzeb różnych najemców Centrum Logistyczne o powierzchni 27 tysięcy metrów kwadratowych powstało na terenie dawnego lotniska wojskowego w Erlensee w Niemczech.

Bezpieczne schronienie przed pandemią i mrozem

Nadchodzi zima, więc większość czasu z oczywistych względów spędzimy w domu, który jest naszym naturalnym schronieniem.

Modułowy i elastyczny system Smart Home

Hörmann ma nową ofertę dla inteligentnych domów. To centralka Smart Home homee Brain, za pomocą której można sterować wszystkimi napędami i odbiornikami radiowymi firmy Hörmann, a w razie potrzeby w wygodny sposób korzystać także z innych urządzeń technologii bezprzewodowej.

Kocioł kondensacyjny - poradnik dla klientów

Kotły kondensacyjne to obecnie jedno z najlepszych rozwiązań do ogrzania pomieszczeń oraz ciepłej wody użytkowej. Zmiana sposobu ogrzewania domu na nowoczesną instalację z kondensacyjnym kotłem gazowym niesie ze sobą wiele korzyści.

De Dietrich radzi jak wybrać kocioł gazowy

  Zmiana sposobu ogrzewania domu na nowoczesną instalację z kondensacyjnym kotłem gazowym niesie ze sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest niewielka emisja szkodliwych substancji do atmosfery, co przekłada się na lepszą jakość powietrza.

Knauf: od fundamentu aż po dach

Kompleksowa oferta styropianów grafitowych Knauf Therm to gwarancja najlepszej termoizolacji wszystkich części budynku.

Liga Ekspertów RIGIPS WEBER - BUDUJĄCA WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do naszego programu - poznaj szczegóły!

EKO-RATY dla każdego, kto marzy o fotowoltaice

  Stosowanie rozwiązań opierających się na odnawialnych źródłach energii przyczynia się do ograniczania emisji szkodliwych substancji uwalnianych do atmosfery.

Czy zacienienie ma wpływ na wydajność paneli fotowoltaicznych?

Rozwój technologii pozwala nam na czerpanie energii nie wywołującej negatywnego wpływu na środowisko. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Przepływowe lampy UV-C Sterilon FLOW

Przepływowe lampy UV-C Sterilon FLOW są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu.

Wymień stolarkę z dobrym montażem!

Wymień stolarkę z dobrym montażem! To hasło kolejnej kampanii edukacyjnej Związku Polskie Okna i Drzwi, w którą zaangażowała się firma Hörmann - znany producent bram garażowych i drzwi wejściowych. Wraz z innymi dużymi przedsiębiorstwami przekonuje, że fachowa wymiana stolarki otworowej na energooszczędną to pierwszy krok do kompleksowej termomodernizacji domu.

Czy pompa ciepła sprawdzi się o każdej porze roku?

Planując inwestycję w nowoczesne źródła energii warto wybrać takie rozwiązanie, które zapewni komfort w każdych warunkach. Lato dopiero się rozpoczęło, a doskwierający upał potrafi każdego wyprowadzić z równowagi, dlatego wydajne chłodzenie to świetne rozwiązanie dla każdego typu budynku. Teraz, aby cieszyć się przyjemnym, chłodnym powietrzem w słoneczne dni nie trzeba…

Czy warto połączyć instalację pompy ciepła z kolektorami słonecznymi?

Ciągły rozwój technologiczny pozwala na stosowanie innowacyjnych rozwiązań grzewczych, które nie mają szkodliwego wpływu na środowisko. W związku z tym coraz więcej osób decyduje się na odnawialne źródła energii. To świetny sposób na ograniczenie kosztów poniesionych na ogrzewanie. Warto połączyć dwa systemy, kiedy zależy nam zarówno na ciepłej wodzie jak…

Uniwersalna ościeżnica kątowa firmy Hörmann

Szeroki wybór rozmaitych ościeżnic optymalnie pasujących do osadzanych drzwi oferuje firma Hörmann. Szybkie i łatwe osadzenie stalowych drzwi obiektowych OD tego producenta w różnych systemach ścian umożliwia uniwersalna ościeżnica kątowa. Dzięki opcjonalnym zestawom montażowym pasuje ona do większości warunków zabudowy.

Wybierz urządzenie, które spełnia najnowsze Warunki Techniczne WT 2021

  Przeciwdziałanie zmianom klimatycznym to obecnie jeden z najważniejszych tematów poruszanych przez światowe organizacje. Ogromne znaczenie w walce ze smogiem ma wybór urządzenia grzewczego.

Pozwól Landroidowi zadbać o twój trawnik

Ciesz się wolnym czasem i pięknym trawnikiem. Pozwól Landroidowi zadbać o niego.

Dezi - środek do dezynfekcji w aerozolu

Nowy produkt do walki z irusem! DEZI to produkt zarejestrowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Medycznych i Biobójczych, co zwiększa szanse efektywnego zapobiegania zarażeniom COVID-19 i innych wirusów, bakterii i grzybów.

Szybki i bezpieczny napęd. Komfortowy garaż

Chcesz mieć ciepły, bezpieczny i komfortowy garaż? Szukasz nowoczesnego napędu, który pozwoli na szybsze otwieranie bramy i da możliwość włączenia jej do świata Smart Home?

Oferta produktów KEIL do pobrania

Jakość to podstawa naszej pracy - każdy profesjonalista może polegać na wysokiej jakości produktów KEIL. Oferujemy rozwiązania do każdego rodzaju zastosowania. Nasze 50-cio letnie doświadczenie czyni z nas zaufanego i kompetentnego partnera.

Szybkobieżne bramy składane: elastyczne, bezpieczne, kolorowe

Firma Hörmann uzupełniła swoją ofertę bram przemysłowych o elastyczne szybkobieżne bramy składane. To bramy, których kurtyna składa się, a nie roluje, jak w zwykłych elastycznych bramach szybkobieżnych.
Sieć Budowlana.pl Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 1, 30-363 Kraków | NIP PL 6793006347

tel.: +48 12 262 92 84, fax.: +48 12 262 92 84
Konto: mBank S.A. oddział Korporacyjny Kraków | PL 83 1140 1081 0000 4266 4600 1001
KRS 0000329195 | Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy w Krakowie
©2010-2019 siecbudowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności | RODO