Wyszukaj treść

Olejnik

ul. Wojska Polskiego 67/69
56-400 Oleśnica
www.zolwro.pl
Olejnik

Tel. +48 71 399 46 20

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Historia powstania ZPH Zolwro- Baumeister Sp.zo.o. Sięga 1980 roku kiedy to Stanisława i Zdzisław Olejnik na powierzchni 150 m2 we Wrocławiu rozpoczęli produkcję kielni i szpachli malarskich. I tak z biegiem czasu poprzez okres transformacji aż do początku nowego stulecia rozwijali ,modernizowali i poszerzali asortyment narzędzi budowlanych.

W roku 2003 następuje zmiana formy prowadzenia działaności z osoby fizycznej na spółkę z.o.o. Z jednoczesnym rozszeżeniem grona wspólników o udziałowców austriackich , którzy na bazie swojego ponad stuletniego doświadczenia w produkcji narzedzi ręcznych pomagają w utrzymaniu wykonania produktów Zolwro na najwyższym światowym poziomie.

W miedzyczasie spłka nabyła nieruchomość w mieście Oleśnica (30 km od Wrocławia ) gdzie na 2500 m2 powierzchni produkcyjno magazynowej produkuje i dystrybułuje artykuły murarsko,tynkarsko malarskie.

W chwili obecnej wykonywane przez nas narzędzia trafiają do blisko 20 krajów świata m.in. Rosji ,USA ,Austri. Oczywiści nie zapominamy o rodzimym rynku i poprzez sieć dystrybutorów oglnopolskich oraz regionalnych dostarczamy narzędzia sygnowane marką OLEJNIK J.L. PROFFESIONALL do wszystkich krańców Polski.

Oferta

Nasze produkty oferują połączenie odnawialnych surowców oraz najnowszych technologii w zgodzie z zasadami ergonomii.

Naturalny materiał chłonny neutralizując pot zapobiega powstawaniu odcisków i pęcherzy podczas długiej pracy.

Materiały odnawialne są odporne na ścieranie, przez co służą przez długi okres użytkowania.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO