Wyszukaj treść

Rigips

www.rigips.pl
Rigips

O firmie

Rigips istnieje na polskim rynku od 1998 roku, zajmuje się produkcją płyt gipsowo - kartonowych oraz systemów suchej zabudowy wnętrz: ścian, podwieszanych sufitów oraz elementów zabudowy poddaszy. Rigips, jako jedyna marka na rynku, oferuje płytę Rigimetr PRO z nadrukowaną miarką na krawędziach, która umożliwia szybki i precyzyjny montaż. Firma wprowadziła również na rynek innowacyjne profile Ultrastil, które dzięki specjalnym ryflowaniom są o ponad 50% sztywniejsze i bardziej wytrzymałe, niż zwykłe standardowe profile.

Rigips posiada nowoczesną fabrykę produkcji płyt gipsowo - kartonowych w Pińczowie. Produkcja w Fabryce Rigips - Stawiany zawsze odbywa się z uwzględnieniem wymogów w zakresie ochrony środowiska a płyty marki Rigips produkowane są z naturalnego kamienia.

Rigips posiada sieć dystrybucji na terenie całego kraju. Firma uruchomiła program Partner Rigips, do którego należą starannie wyselekcjonowane hurtownie materiałów budowlanych oferujące kompletną ofertę produktów i systemów Rigips, profesjonalną obsługę każdej inwestycji (serwis techniczny, doradztwo, logistyka) oraz bezpieczne zakupy - każdy produkt oferowany przez Partnera Rigips posiada niezbędne atesty i aprobaty.

Firma zainicjowała również program skierowany do wszystkich firm budowlanych, zajmujących się wykonywaniem ścian, sufitów, poddaszy i innych w technologii gipsowo-kartonowej z wykorzystaniem systemów RIGIPS. Przedsiębiorstwa kooperujące z Rigips mogą wstąpić do elitarnego Klubu Licencjonowanych Wykonawców, skupiającego firmy świadczące usługi wykonawcze na najwyższym, gwarantowanym przez firmę poziomie.

PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ

Firmy funkcjonujące pod marką Rigips przywiązują bardzo duże znaczenie do profesjonalnego zarządzania jakością. Rigips Austria otrzymała certfikat ISO 9001 w 1993 roku jako pierwsza austriacka firma z branży budowlanej, natomiast Rigips GmbH z Niemiec posiada ISO 9001 od 1995 roku.

W kwietniu 2001 roku Rigips otrzymał Certyfikat Zapewnienia Jakości według normy ISO 9002:1994 w zakresie produkcji, sprzedaży i serwisu technicznego.

Po ośmiu miesiącach od uzyskania certyfikatu ISO 9002:1994 wewnętrzny system zarządzania jakością został zmodyfikowany - jest on zgodny z wymaganiami najnowszej normy ISO 9001:2000.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO