Wyszukaj treść

MW-DOM Inwestycje Sp. z o.o.

ul. Broniewskiego 24
05-800 Pruszków
mw-dom.pl
MW-DOM Inwestycje Sp. z o.o.

Tel. +48 22 661 44 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

"DOSTAWCA DLA PROFESJONALISTÓW" to MW-DOM INWESTYCJE, firma założona przez osoby z wieloletnim doświadczeniem i sukcesem prowadzenia biznesu z branży budowlanej.

Doskonaląc nasze usługi i poszerzając tabor transportowy dążymy do zapewnienia fachowej obsługi oraz terminowy dowóz zakupionych materiałów.

Utrzymujemy ścisłe kontakty z cenionymi na rynku producentami, dzięki temu mamy produkty najwyższej jakości i jesteśmy wstanie utrzymać konkurencyjne ceny.

Przez wiedzę i profesjonalizm ugruntowaliśmy nasza pozycję na rynku sprzedaży materiałów budowlanych. Dzięki fachowości i solidności możemy poszczycić się współpracą z wiodącymi na rynku deweloperami, generalnymi wykonawcami, firmami podwykonawczymi oraz klientami indywidualnymi.

Stawiamy w pełni na współpracę partnerską, fachową z elastycznym podejściem do oczekiwań klienta, z gwarancją najwyższych usług i odpowiedzialnym doradztwem technicznym.

Posiadamy na miejscu mieszalniki farb i tynków dzięki czemu możemy wymieszać od ręki produkty takich firm jak Bolix, Caparol, Beckers, Tikkurila, Jedynka, Kabe, Polifarb Dębica i tynki mozaikowe Bolix, Majsterpol, Kabe. Dostępność kolorów które możemy dla Państwa wymieszać jest praktycznie nieograniczona.

Galeria
Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO