Wyszukaj treść

Solmat Hanusiak Sp.k.

ul. Klimeckiego 14, pawilon B
30-705 Kraków
www.solmat.pl
Solmat Hanusiak Sp.k.

Tel. +48 12 296 10 08

Fax +48 +48 12 263 04 49

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Firma Solmat Hanusiak Spółka Komandytowa powstała w 2007 roku i jest jedną z najprężniej rozwijających się hurtowni budowlanych w Krakowie.

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych zarówno klientów indywidualnych jak i największych polskich deweloperów.

Oferujemy materiały budowlane wszystkich wiodących producentów takich jak: Baumit, Siniat, Arsanit, Rockwool, Ursa, Paroc, Isover, Termoorganika, Murexin, Rigips, Xella, Wienerberger etc. Nasza kadra to zespół doświadczonych i kompetentnych profesjonalistów, dla których liczy się sprawność działania oraz wysoka jakość obsługi.

Od początku naszej działalności największy nacisk kładziemy na nawiązywanie długofalowych relacji z klientami, oferując kompleksowe doradztwo w kwestiach doboru materiałów, a dzięki wielu szkoleniom, podążamy za duchem czasu i rozwojem branży budowlanej.

Oferowane przez nas materiały są innowacyjne i najwyższej jakości, dzięki czemu przyczyniamy się do podwyższenia poziomu komfortu mieszkania i pracy w naszym mieście.

W 2014 roku na terenie naszej siedziby przy ulicy Dekerta 45 w Krakowie, otwarliśmy Market Budowlany, w którym można dokonać zakupu wszelkiego rodzaju materiałów wykończeniowych, artykułów elektrycznych, malarskich, BHP, elektronarzędzi i wielu innych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów jesteśmy w posiadaniu mieszalników farb i tynków, dzięki którym dobór koloru i struktury wykończenia domu czy bloku nie stanowi problemu.

Szeroki asortyment, stałe stany magazynowe, szybkie dostawy i profesjonalna obsługa to nasza wizytówka.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO