Wyszukaj treść

Anrem Jarosław Gierlicki

ul. Stalowa 5
55-200 Oława Godzikowice
www.anrem.pl
Anrem Jarosław Gierlicki

Tel. +48 71 75 80 317

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Jesteśmy dynamicznym zespołem, mającym wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa. Naszym podstawowym celem jest pełna satysfakcja i zadowolenie Klienta, dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom stawiamy na WYSOKĄ JAKOŚĆ oferowanych materiałów i usług. Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów i chemii budowlanej.

Naszymi atutami są:

  • doświadczenie
  • profesjonalizm
  • miła obsługa
  • szybka realizacja
  • elastyczność
  • niskie ceny

Nie tylko znamy większość towarów, które mamy w naszej ofercie ale wiele z nich sami wypróbowaliśmy. Staramy się oferować produkty, które zostały już sprawdzone i potwierdziły swoją przydatność. Chcemy nie tylko sprzedawać, ale i doradzać - proponując towary, które zapewnią bezpieczeństwo, funkcjonalność i wieloletnie zadowolenie. Na każde zapytanie otrzymasz profesjonalną odpowiedź.

Spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Motorem rozwoju firmy jest przede wszystkim sukcesywne wzbogacanie oferty asortymentowej. Dla stałych odbiorców przewidujemy możliwość negocjacji cen oraz znaczące rabaty. Obsługujemy klientów z całej Polski i za granicy, zarówno hurtownie jak i osoby prywatne.

Gwarantujemy najlepszą jakość w atrakcyjnej cenie!

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO