Wyszukaj treść

JETRO Karol Walo

Świdry 1F
21-400 Łuków
jetro.com.pl
JETRO Karol Walo

Tel. +48 25 798 68 48

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Od 2006 roku zajmujemy się opieką nad klientami oraz zaspokajaniem ich potrzeb związanych z szeroko pojętym budownictwem. Zaczynaliśmy bardzo skromnie w wynajmowanym lokalu ale rzetelność i profesjonalizm w podejściu do klienta pozwoliły nam po kilku latach stać się liderem regionu w kategorii materiałów budowlanych. Przez kilkanaście lat istnienia obsługiwaliśmy niezliczoną liczbę inwestycji, zrobiliśmy dziesiątki tysięcy wycen oraz przejechaliśmy dla naszych klientów setki tysięcy kilometrów. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się dostarczaniem materiałów budowlanych. W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy produktów pokrywających praktycznie całe spektrum materiałów budowlanych - pustaki, izolacje, materiały dociepleniowe (elewacje i poddasza) jak również dachy (dachówka ceramiczna, blachodachówka i blacha modułowa), materiały wykończeniowe (drzwi, panele, farby, karnisze), łazienki (ceramika łazienkowa, armatura, płytki) oraz kostka brukowa i ogrodzenia (łupane, modułowe, panelowe) i wiele innych, których nie sposób tu wymienić.

Misja

Pracujemy z klientami na zasadach partnerskiej współpracy klient-doradca. Zależy nam na tym, aby nasza wiedza produktowa i profesjonalizm pozwoliła Państwu bezpiecznie i spokojnie przejść przez proces budowy czy remontu.

Film
Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO