Wyszukaj treść

MBS Stępińska

ul. Ks. Klimasa 48
50-514 Wrocław
www.mbs.wroc.pl
MBS Stępińska

Tel. +48 71 782 60 00

Fax +48 +48 71 782 60 25

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Budowa od zera czy renowacja, tu znajdziesz właściwy zakres materiałów! Zajmujemy się dystrybucją nowoczesnych materiałów i elementów budowlanych oraz sprzedażą hurtową i detaliczną. Posiadamy również jeden z największych składów materiałów budowlanych na Dolnym Śląsku oferując klientowi najlepszej jakości materiały, dobrych i sprawdzonych marek w konkurencyjnych cenach.

Prowadzimy składy fabryczne dachówek KORAMIC oraz cegieł i kształtek klinkierowych CRH KLINKIER. Posiadamy mieszalniki farb i tynków: DRYVIT, CAPAROL, QUICK-MIX oraz farb i lakierów SIKKENS.

Organizujemy także dostawy specjalistycznymi samochodami ciężarowymi, a także transport samowyładowczy z dźwigami HDS. Duże zapasy magazynowe pozwalają nam zawsze szybko reagować na awaryjne sytuacje na budowie.

Z uwagi na stale rosnące oczekiwania rynku jesteśmy ukierunkowani na nieustanny rozwój i doskonalenie na wszelkich możliwych płaszczyznach. Jeśli budujesz, musisz podjąć wiele decyzji, które muszą być dobrze przemyślane. Z kim budować, jest jedną z najważniejszych. Nie ryzykuj, postaw na doświadczenie i jakość MBS!

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO