Wyszukaj treść

Roto Okna Dachowe Sp. z o. o.

ul. Lubelska 104
21-100 Lubartów
www.roto-oknadachowe.pl
Roto Okna Dachowe Sp. z o. o.

Tel. +48 505 586 438

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Firma powstała w 1935 r. Główna siedziba mieści się w Bad Mergentheim, natomiast drugim pod względem wielkości zakładem produkcyjnym jest Lubartów, który funkcjonuje od 1994 r.
Jesteśmy jednym z wiodących na świecie producentów okien dachowych, akcesoriów i schodów strychowych. Rozwijamy, konstruujemy i produkujemy innowacyjne, najwyższej jakości produkty nastawione na oszczędzanie energii oraz zapewnienie komfortu na poddaszu.

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. jest niezależnym przedsiębiorstwem wywodzącym się z firmy Roto Frank Holding AG. Główna siedziba firmy mieści się w Bad Mergentheim. Drugim pod względem wielkości zakładem produkcyjnym jest Lubartów, gdzie zatrudnionych jest 450 pracowników. Na terenie całej Europy dla Roto pracuje ponad 1200 osób.

Od czasów założenia firmy nazwa Roto jest synonimem zaawansowanej techniki okiennej. Historia Roto swój początek notuje wraz z opracowaniem pierwszego, produkowanego na skalę przemysłową okucia do okien fasadowych, umożliwiającego otwieranie i uchylanie skrzydła okiennego. A to wszystko za sprawą wynalazcy i założyciela firmy Wilhelma Franka, który w ciągu 30 lat zachwycał takimi innowacjami jak pierwsze na świecie schody strychowe, pierwsze okno dachowe z uchylnym otwieraniem skrzydła, pierwsze okno wysokoosiowe, pierwsze okno dachowe z PVC - to tylko niektóre kamienie milowe w rozwoju naszej firmy składające się na blisko 2 500 patentów. Dzisiaj koncentrujemy naszą uwagę na kwestiach związanych z oszczędnością energii i najwyższym komfortem życia na poddaszu.

Nieustanne kreujemy innowacyjne rozwiązania i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów – to wynik bardzo pozytywnych reakcji Europy na nasze okna. Właśnie dlatego pragniemy jeszcze bardziej się rozwijać. Znalezienie się wśród laureatów licznych konkursów m.in. Budowlana Marka Roku 2019 to dla nas sygnał oraz odpowiedź zwrotna z rynku, że nasze produkty cieszą się uznaniem klientów, oraz że obrany przez nas kierunek na jakość jest kierunkiem słusznym.

Zarówno w Polsce jak i krajach Europy Zachodniej energooszczędne i innowacyjne okna dachowe Roto idą z duchem czasu. Z ponad 20 biurami sprzedaży w całej Europie Roto toruje sobie drogę do wielkiego wzrostu i sukcesu.

Niezależnie od lokalizacji fabryki, wszystkie produkty Roto spełniają normy najwyższej jakości "german made".

Oferta

Roto Okna Dachowe jest jednym z wiodących na świecie producentów okien dachowych, akcesoriów i schodów strychowych. Wraz z trzema najnowocześniejszymi zakładami produkcyjnymi w Europie rozwijamy, konstruujemy i produkujemy innowacyjne, najwyższej jakości produkty nastawione na oszczędzanie energii oraz zapewnienie komfortu na poddaszu. Zalety w skrócie to: elastyczność, wydajność oraz pewność dostawy.

Centrala firmy Roto Frank Dachsystem-Technologie od 2001 roku zlokalizowana jest w Bad Mergentheim, gdzie zatrudnionych jest ponad 700 pracowników. Drugi pod względem wielkości jest nasz zakład produkcyjny zlokalizowany w Lubartowie w województwie lubelskim, gdzie zatrudnionych jest 450 pracowników. Trzecia z fabryk, w Augsburgu zajmuje się produkcją schodów strychowych.

W codziennej pracy wszyscy realizujemy główną zasadę Roto: "Więcej swobody. Więcej komfortu.". W trosce o potrzeby naszych klientów tworzymy produkty najwyższej jakości.

5 powodów dla Roto:

  • Niezawodność produktu – najwyższa jakość dzięki innowacyjnej pracy inżynierów, zoptymalizowanej produkcji i badań. Wszystko po to, aby rozwijać i doskonalić nasze produkty.
  • Serwis – wykwalifikowana kadra doradców zawsze na czas i do Państwa dyspozycji.
  • Współpraca z przedstawicielem Roto – partnerstwo oparte na zaufaniu, którego podstawą jest fachowa wiedza i doświadczenie. Kompetentni i zaangażowani Przedstawiciele, zawsze zorientowani na potrzeby klientów i zawsze do Państwa dyspozycji
  • Szybka i kompletna dostawa – duży wybór asortymentu na magazynie, to gwarancja krótkiego czasu dostawy. Produkty ze standardowej oferty dostarczamy już w ciągu 48h od złożenia zamówienia.
  • Doradztwo techniczne i szkolenia - szeroki wachlarz szkoleń produktowych zarówno w Centrum Szkoleniowym RotoCampus jak również w „terenie”. Profesjonalne szkolenia dla Sprzedawców oraz Dekarzy.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO