Wyszukaj treść

Erpatech

ul. Bakaliowa 26
05-080 Mościska
www.erpatech.pl
Erpatech

Tel. +48 22 431 05 00

Fax +48 +48 22 468 87 35

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Firma Erpatech jest obecna na rynku budowlanym od blisko 30 lat. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku. Od początku swej działalności Erpatech zajmował się sprzedażą narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi. Naszym Klientom oferujemy wszechstronną pomoc oraz profesjonalne doradztwo w zakresie narzędzi oraz elektronarzędzi.

Dziś firma Erpatech jest dystrybutorem elektronarzędzi i osprzętu profesjonalnej marki DeWALT oraz Black&Decker i Stanley FATMAX.

Ofertę produktową uzupełniają narzędzia ręczne marki Stanley oraz maszyny i akcesoria marki Norton Clipper oferującej bogata ofertę maszyn budowlanych oraz profesjonalne piły diamentowe i narzędzia ścierne.

Oferujemy również akcesoria i maszyny pod własną marką SMART365. Są to m.in. zagęszczarki do gruntu , agregaty prądotwórcze oraz produkowane w Europie wysokiej jakości wiertła i akcesoria SDS+ oraz SDS MAX.

Integralną częścią firmy jest serwis elektronarzędzi. W roku 1996 nasza firma została Centralnym Serwisem Gwarancyjnym w Polsce firm Black&Decker i DeWALT. Jesteśmy także głównym dystrybutorem części zamiennych do tych marek. Nasi Klienci otrzymują kompleksową usługę, która obejmuje doradztwo naszych Przedstawicieli Handlowych, sprzedaż elektronarzędzi jak również konserwację i serwis.

Szczegóły aktualnej oferty można znaleźć w katalogu , który w wersji elektronicznej można pobrać pod tym linkiem.

Celem firmy Erpatech jest dostarczenie do każdego zastosowania odpowiednich narzędzi i elektronarzędzi, zawsze na najwyższym poziomie techniki i jakości oraz zapewniających prawidłowe bezpieczeństwo pracy.

Więcej informacji o firmie oraz ofercie można znaleźć na stronie www.erpatech.pl

wiz erpatech

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO