Wyszukaj treść

STC S. Kazek R. Kazek Spółka Jawna

os. Bór 13
34-400 Nowy Targ
www.stc-nt.pl
STC S. Kazek R. Kazek Spółka Jawna

Tel. +48 18 26 63 240

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Nasza firma oferuje szeroki wybór materiałów budowlanych, w skład których wchodzą okna, ceramika budowlana, węgiel, piaski, żwiry, stal, profile, sucha zabudowa, beton komórkowy, docieplenia oraz wiele innych produktów mających szerokie zastosowanie w branży budowlanej.

Produkty dostępne w naszym składzie pochodzą od znanych, sprawdzonych producentów. Stanowią solidny, trwały budulec budynków mieszkalnych. Szeroki wybór materiałów sprawia, że w naszym składzie każdy Klient znajdzie produkty odpowiadające swoim potrzebom.

Oferta

W naszej ofercie posiadamy wiele modeli drzwi i okien (malowane, okleinowe laminowane), które charakteryzują się najwyższa jakością wykonania. Nasza firma stara się iść z duchem czasu dlatego proponujemy obok rozwiązań klasycznych formy innowacyjne i nowoczesne. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Staranie dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klienów. Posiadamy materiały znanych i cenionych firm, przez co zakupy u nas dają Ci gwarancję na najlepszą jakość przy bardzo dobrej cenie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie możliwe rodzaje opon do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, ciężarowych oraz przemysłowych. W naszych magazynach zawsze znajdują się duże ilości towarów co daje Pańswu łatwy i szybki do nich dostęp.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO