Wyszukaj treść

Abakon HB Sp. z o.o.

Straconki 115
43-300 Bielska Biała
www.hurtowniaabakon.com
Abakon HB Sp. z o.o.

Tel. +48 885 019 595

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Firma Abakon hurtownia budowlana wywodzi się z firmy Abakon budowa domów. Właśnie w strukturach tej firmy Abakon HB budował swoją pozycje i markę przez kilka ostatnich lat. Nadszedł jednak czas, aby rozwinąć skrzydła i wraz z wami zbudować nową lepszą przyszłość. Jako Hurtownia budowlana chcemy być kojarzeni jako nowoczesna firma która nie boi się wyzwań a jednocześnie jest godna zaufania. Przez ostatnie lata nabraliśmy doświadczenia współpracując z wszystkimi liczacymi producentami w polsce i za granicą, wybierając tych którzy naszym zadaniem są najlepsi. Dostarczyliśmy materiał na ponad 20000 domów jednorodzinnych, obsłużyliśmy niezliczoną liczbę klientów detalicznych. Całe zebrane doświadczenie chcemy inwestować w wasze budowy. Firma od zawsze stawia na relacje z klientem, doradzimy i opowiemy jaki materiał jest najlepszy, gdzie warto zaoszczędzić a gdzie stawiać na jakość.

Rok 2021 pod względem dostępności materiałów był trudny. Jednak ciężka praca i determinacja pozwoliły nam dostarczyć materiały do każdego klienta z którym nawiązaliśmy współpracę. Dla nas to duży sukces. W roku 2022 doszło do połączenia nas z Firmą Axiom która od ponad 30 lat dostarcza materiały budowlane na terenie Podbeskidzia. Łącząc swoje siły będziemy w stanie jeszcze skuteczniej dbać o naszych klientów tych dużych i małych. Każdy z was jest dla nas bardzo ważny, dlatego też stale stawiamy na rozwój i wspólną integrację czy to przez śniadania z wykonawcą, szkolenia czy po prostu wspólną kawę. Sprawdź sam, co możesz zyskać.

 

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO