Wyszukaj treść

Neptun Sp. z o.o.

ul. Metalurgiczna 1c
20-234 Lublin
www.neptun.lublin.pl
Neptun Sp. z o.o.

Tel. +48 817466040


O firmie

Spółka Neptun od ponad dekady jest jednym z wiodących dystrybutorów systemów infrastrukturalnych w Polsce. Od lat zajmujemy czołowe miejsca w rankingach sprzedaży wiodących producentów wyrobów dla branży wodno-kanalizacyjnej i przemysłowej, a także armatury sanitarnej i techniki grzewczej. Poza wiodącym asortymentem branży wod-kan, firma Neptun posiada szeroką ofertę materiałów budowlanych, dzięki czemu jest w stanie realizować zamówienia kompleksowo, co ma bezpośrednie przełożenie na wygodę i oszczędności klientów firmy.

Docelową grupę odbiorców naszej firmy stanowią przedsiębiorstwa budownictwa inżynieryjnego, miejskie przedsiębiorstwa wodociągowe i kanalizacyjne oraz zakłady gospodarki komunalnej. Firma Neptun posiada stale powiększaną sieć odbiorców hurtowych na terenie województwa lubelskiego i województw ościennych, dostarczając własną flotą transportową zaopatrzenie do małych i średnich sklepów instalacyjnych oraz małych przedsiębiorstw wykonawczych.

Dzięki systematycznej dywersyfikacji sprzedaży oferowanych wyrobów, Spółka Neptun jest w stanie pozyskiwać nowe pozycje asortymentowe w niezwykle konkurencyjnych cenach, co gwarantuje systematyczny wzrost sprzedaży i udział w rynku.

Jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów systemów infrastrukturalnych dla branży wodno-kanalizacyjnej, przemysłowej i budowlanej. Poza asortymentem branży wod-kan, armatury sanitarnej i techniki grzewczej posiadamy szeroką ofertę materiałów budowlanych, dzięki czemu realizujemy zamówienia kompleksowo, co ma bezpośrednie przełożenie na wygodę i oszczędności naszych klientów.

Dzięki systematycznej dywersyfikacji sprzedaży oferowanych wyrobów, jesteśmy w stanie pozyskiwać nowe pozycje asortymentowe w niezwykle konkurencyjnych cenach. To gwarantuje naszym klientom kompleksowe zaopatrzenie, własna flota transportowa zapewnia realizację zamówień na czas.

W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem i wiedzą ekspercką. Nasz zespół tworzą ludzie od lat związani z firmą i naszymi klientami. Wieloletnie doświadczenie na rynku gwarantuje naszym klientom fachowe doradztwo i gwarancję jakości.

 

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO