Wyszukaj treść

Ramex Sp. z o.o. S.K.A.

ul. Wiśniowieckiego 123c
33-300 Nowy Sącz
www.ramex.pl
Ramex Sp. z o.o. S.K.A.

Tel. +48 18 444 14 04

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Firma Ramex została założona przez Roberta Ramsa w maju 1996 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza . Siedziba firmy mieściła się w niewielkim sklepie przy ul. Kolejowej 27 w Nowym Sączu. Z biegiem czasu powstawały kolejne filie między innymi w Piwnicznej, Mszanie Dolnej, Zakopanem, Gorlicach, Krakowie i Warszawie. Pozycja Ramex-u na krajowym rynku umacniała się z roku na rok, a firma inwestowała w swój rozwój otwierając kolejne oddziały i zatrudniając znaczną liczbę pracowników. Przełomowym momentem w historii Spółki Ramex było otwarcie bliźniaczej firmy na terenie Słowacji - Ramex s.r.o. z siedzibą w Presovie.

W 2007 r. firma zmieniła adres z ul. Kolejowej na ul. Wiśniowieckiego, gdzie aktualnie znajduje się siedziba firmy wraz z nowoczesnymi halami magazynowymi zabezpieczającymi obsługę dostaw do klientów indywidualnych oraz hurtowych, jak również do wszystkich oddziałów firmy Ramex. W skład kompleksu przy ulicy Wiśniowieckiego w Nowym Sączu wchodzi również stacja paliw.

Pracownicy firmy Ramex to wysoko wykwalifikowana grupa specjalistów, którzy udzielają fachowych i rzetelnych informacji, dostosowują ofertę do indywidualnych wymagań, proponują najlepsze rozwiązania i profesjonalne doradztwo.

Firma Ramex oferuje również usługi projektowania wnętrz, głównie łazienek oraz posiada Salon Łazienek z bogatą ekspozycją, propozycją najnowszych rozwiązań   i technologii wyposażenia wnętrz a także akcesoriów łazienkowych.

W roku 2009 r. powstał w firmie dział obsługi inwestycji wodno-kanalizacyjnych, który kompleksowo zajmuje się dostawą materiałów na duże inwestycje realizowane w miastach i gminach w całej Polsce, jak również na terenie Słowacji. Produkty znajdujące się w ofercie sprzedażowej posiadają gwarancję najwyższej jakości oraz wymagane certyfikaty i atesty.

W 2012 roku firma PPHU RAMEX przekształciła się w spółkę komandytowo-akcyjną RAMEX Sp. z o.o. S.K.A. Obecnie Ramex to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie sprzedaży i dostawy materiałów budowlanych, kostki brukowej, chemii budowlanej, płytek ceramicznych i materiałów do kompleksowego wyposażenia łazienek.

W ciągu kilkunastu lat istnienia firma Ramex dołączyła do grona wiodących na polskim rynku dystrybutorów materiałów budowlanych co potwierdza przynależność do elitarnego klubu "Gazele Biznesu" - najdynamiczniej rozwijających się firm na polskim rynku oraz dwukrotnie już przyznany- tytuł "Lidera rynku" dla najlepszej w Polsce firmy w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych. Ramex jest również laureatem konkursów "Polski Sukces" oraz "Solidna Firma".

Spółka Ramex oferuje również usługi transportowe i spedycyjne od samego początku istnienia firmy. Firma obsługuje przewozy zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych na terenie Unii Europejskiej. Flota składa się z ponad 60 pojazdów i są to między innymi:

  • Samochody dostawcze i ciężarowe o ładowności od 1 do 24 ton,
  • samochody objętościowe do przewozu styropianu i wełny mineralnej,
  • samochody samowyładowcze typu HDS,


Od marca 2018 r. Spółka Ramex poszerzyła swoją działalność poprzez uruchomienie Składów Fabrycznych BRUK-BET, które znajdują się w Nowym Sączu, Nowym Targu oraz w Krakowie.

Z kolei w maju 2019 r. powstał kolejny Skład Fabryczny BRUK-BET w Rzeszowie. Tym samym wzbogacono asortyment o sprzedaż m.in płyt tarasowych, kostki brukowej, stopni schodowych, betonowych mebli, murków i ogrodzeń, kamieni dekoracyjnych oraz produktów dla infrastruktury (odwodnienia liniowe, systemy kanalizacyjne itp). W 2019 roku powstały także kolejny oddział na Słowacji w Presovie przy ul. Strojnickiej natomiast centrala firmy przy ul. Wiśniowieckiego powiększyła się o kolejny plac o powierzchni 2 ha gdzie powstał magazyn ceramiki, styropianu oraz wełny wraz z parkingiem dla naszej floty samochodów ciężarowych.

Misją firmy Ramex jest nastawienie na nieustający rozwój, który możliwy jest jedynie poprzez realizację nowych wyzwań oraz lojalną współpracę z klientami a także ekspansja sprzedaży na rynku branży materiałów budowlanych, transportu i spedycji. Głównym celem działu transportu jest zaspokojenie potrzeb klientów świadcząc kompleksowe usługi transportowe o najwyższej jakości.

Ta pozycja na rynku jest możliwa do osiągnięcia poprzez dostarczanie dystrybutorom i klientom innowacyjnych, ekologicznych i wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Dodatkową wartością dla klientów jest obsługa na najwyższym poziomie. To wszystko ma zapewnić kontrahentom pełną satysfakcję i korzystną decyzję zakupową.

 

Mam nadzieję, że również Państwo obdarzą nas zaufaniem i powiększą szerokie grono stałych klientów zadowolonych ze współpracy z naszą firmą, krótko mówiąc:

Z nami do celu.....!

Zapraszamy do współpracy,
Robert Rams

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO