Wyszukaj treść

HDMB Maszewski

ul. Wiktora Jankowskiego 10
61-248 Poznań
www.hdmb.com.pl
HDMB Maszewski

Tel. +48 61 877 19 02

Fax +48 +48 61 653 13 23

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Jesteśmy hurtownią materiałów budowlanych działającą na regionalnym rynku od 1995 roku. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów budowlanych – od fundamentów po dach.

Mając na celu zaspokajanie potrzeb naszych klientów, sukcesywnie od początku działalności, poszerzamy gamą oferowanych produktów do budowy własnego, wymarzonego domu. Aby usprawnić i ułatwić wybór materiałów korzystając z nabytego doświadczenia wykonujemy wstępne kosztorysy i udzielamy porad przy wyborze produktów, które posiadamy w naszej ofercie lub dopasujemy alternatywne rozwiązania zgodne z technologią wykonania budynku.

Posiadamy rozbudowana bazę magazynowo-transportową, samochody 10-tonowe, 24-tonowe również z HDS-em, co powoduje, że potrafimy obsłużyć każdego klienta i jego budowę, niezależnie czy jest to klient indywidualny, firma wykonawcza, hurtownia czy duży deweloper. Mając szeroką ofertę towarów w przystępnych cenach, naszym celem jest zadowolenie klienta i pomoc w rozwiązywaniu wielu problemów związanych z budową domu czy remontem mieszkania. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni a my zapewnimy Państwu “profesjonalizm w dobrej cenie” oferując materiały od fundamentu po dach.

Wychodząc naprzeciw nowym standardom obsługi klienta, w roku 2006 przeprowadziliśmy gruntowny remont i powiększenie działu sprzedaży. Następnie w roku 2007 wymieniliśmy na nowy sprzet przeładunkowy na magazynie. Idąc dalej w kierunku usprawnienia obsługi klienta w roku 2008 przeprowadziliśmy gruntowny remont placu montujac regały wysokiego załadunku i kładąc na całym placu nową nawierzchnie z kostki brukowej. W znaczącym stopniu przyspieszyło to załadunki i rozładunki na placu. Postawiliśmy również na poszerzenie bazy transportowej wyposażonej w sprzęt rozładunkowy.

W 2011 roku w celu polepszenia jakości obsługi rozpoczęliśmy budowę nowego biura handlowego w naszej siedzibie. Od maja 2012 obsługujemy naszych klientów w nowej siedzibie.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO