Kaminoo - systemy kominowe

ul. Lucerny 117
04-687 Warszawa
www.kaminoo.pl
Kaminoo - systemy kominowe

Tel. +48 22 783 88 88

Fax +48 +48 22 783 76 67

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Posiadając ponad 20-to letnie doświadczenie w branży budowlanej w roku 2011 założyliśmy firmę Kaminoo, której głównym profilem działalności jest produkcja ceramicznych systemów kominowych. Systemy nasze posiadają Certyfikaty i AProbaty Technicznbe gwarantujące Pańśtwu bezpieczeństwo przy ich budowie i eksploatacji oraz 30-to letnią gwarancję.

Naszym celem było stworzenie wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Kominy systemowe to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie. Tego typu kominy wykonywane są z gotowych elementów (prefabrykatów) – pustaków, rur, izolacji cieplnej oraz akcesoriów. Dzięki temu ich montaż jest znacznie prostszy i krótszy, niż w przypadku tradycyjnych kominów. Zajmują one też mniej miejsca. Każdy z naszych systemów spełnia wszelkie wymogi prawa budowlanego, co nie zawsze ma miejsce w przypadku kominów murowanych, które nie gwarantują bezpieczeństwa. Poza tym systemy kominowe dają wiele możliwości ich wykończenia, można więc dopasować ich wygląd do pokrycia dachowego, elewacji itp.