Altaterra

1. Malom Köz Fertőd
9431 Hungary
www.altaterra.eu
Altaterra

Tel. +48 22 292 23 78

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Altaterra to dynamiczna, międzynarodowa firma powstała 15 lat temu, która dziś jest liderem na rynku europejskim w ramach segmentu marek własnych. Będąc częścią grupy VKR, wiodącego producenta okien dachowych z 75-letnim doświadczeniem, posiada dostęp do najlepszych rozwiązań stosowanych w produkcji okien dachowych. Fabryka, w której produkowane są okna posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 i OHSAS 18001. Dowodem jakości są wyjątkowe parametry techniczne produktów, ale także troska o cały proces produkcji. Dbamy o środowisko i przykładamy dużą wagę do wyboru miejsc pozyskiwania naszych surowców (drewno wykorzystywane w produkcji pozyskiwane jest ze zrównoważonych upraw z certyfikatem FSC). 

Eliminacja zbędnych nakładów związanych z łańcuchem dostaw, marketingiem oraz uproszczenie oferowanej gamy produktów pozwala dostarczać wysokiej jakości produkty w niższych cenach.

Okna dachowe RoofLITE+ to:

altaterra