Wyszukaj treść

Termico Sp. z o.o.

ul. Stanisława Padykuły 1
39-300 Mielec
www.termicomielec.com.pl
Termico Sp. z o.o.

Tel. +48 17 250 60 30

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Nasza firma powstała w 1997 roku. Starając się sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów, tych indywidualnych jak i firm wykonawczych, wciąż poszerzamy ofertę handlową o nowe rodzaje materiałów. Zapewniamy duży wybór asortymentu pochodzącego od znanych i sprawdzonych producentów oraz fachową obsługę.

Od sierpnia 2008 roku w Naszym budynku mieści się Salon DDD, gdzie znajdą Państwo m.in. panele, podłogi drewniane oraz drzwi wewnętrzne jak i zewnętrzne w atrakcyjnych cenach.

W kwietniu dołączył do Nas Salon Łazienek BLU. W ofercie tego Salonu znajdą Państwo armaturę łazienkową jak i kuchenną, wanny, kabiny, płytki, a także akcesoria łazienkowe. Można również skorzystać z porad i usług projektantki, która chętnie pomoże Państwu zaprojektować wymarzoną łazienkę.

Zapraszamy do naszego sklepu w Mielcu przy ulicy Stanisława Padykuły 1 gdzie oprócz bogatej ekspozycji każdy klient znajdzie fachową i miłą obsługę, atrakcyjne ceny oraz specjalistyczny transport. Wszystko co pozwoli Państwu na sprawną realizacje inwestycji.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO