Wyszukaj treść

Rembud Hurtownia Materiałów Budowlanych

ul. Wojewódzka 16
58-560 Jelenia Góra
www.rembud.net.pl
Rembud Hurtownia Materiałów Budowlanych

Tel. +48 75 755 75 85

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Firma HMB REMBUD od 1994 roku specjalizuje się w sprzedaży materiałów budowlanych, dzięki czemu może zapewnić swoim Klientom optymalizację procesu budowlanego.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem nowoczesnych i ekologicznych produktów niezbędnych na każdej budowie. Jesteśmy konkurencyjni na rynku i nasza oferta produktów budowlanych dostępna jest w niezwykle przystępnych cenach. Producentami oferowanych produktów są najbardziej renomowane europejskie i polskie firmy, które zapewniają wysoką jakość swoich wyrobów. Dodatkowo wszystkie oferowane materiały budowlane spełniają obowiązujące normy oraz posiadają wymagane certyfikaty, co oznacza, że są bezpieczne do użytku w polskich warunkach budowlanych.

Zatrudniamy doświadczoną i zaangażowaną kadrę pracowników. Dysponujemy nowoczesnym parkiem samochodowym. Cztery spośród sześciu samochodów ciężarowych zaopatrzone są w żurawie samowyładowcze. Naszym najważniejszym priorytetem jest fachowe oraz ukierunkowane na potrzeby Klienta doradztwo w zakresie zastosowania materiałów budowlanych. W trakcie całego procesu budowlanego zapewniamy Klientom wszechstronny serwis.

Współpracujemy z solidnymi firmami budowlanymi z rejonu Kotliny Jeleniogórskiej. Na życzenie klienta udostępniamy adresy wykonawców. Najczęściej obsługujemy budowy z terenu Kotliny Jeleniogórskiej oraz powiatów przyległych. Pozyskujemy również Klientów na Dolnym Śląsku a także nabywców z Polski, Niemiec i Czech. Posiadamy ponad 2000 m2 powierzchni handlowo-ekspozycyjnej oraz 13 000 m2 magazynów i placów składowych, na których czekają wysokiej jakości produkty budowalne w najlepszych cenach na rynku.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO