Wyszukaj treść

RoofLITE+

ul. Al. Wyścigowa 6
02-681 Warszawa
www.roofliteplus.pl
RoofLITE+

Tel. +48 22 292 23 78

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

RoofLITE+ to zaawansowana technologicznie gama okien dachowych, które są odpowiedzią na różne potrzeby rynku. W gamie RoofLITE+ zmieniony został pakiet szybowy, który zyskał dodatkową powłokę niskoemisyjną zapobiegającą utracie ciepła zimą. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu uszczelki obwiedniowej, okna RoofLITE+ zapewniają niezawodną szczelność konstrukcji, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania oraz łatwy montaż. RoofLITE+ to najwyższa jakość w dobrej cenie.

O Altaterra

Altaterra to dynamiczna, międzynarodowa firma powstała 15 lat temu, która dziś jest liderem na rynku europejskim w ramach segmentu private label. Będąc częścią grupy VKR, wiodącego producenta okien dachowych z 75-letnim doświadczeniem, posiada dostęp do najlepszych rozwiązań stosowanych w produkcji okien dachowych. Fabryka w której produkowane są okna posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 i OHSAS 18001. Dowodem jakości są wyjątkowe parametry techniczne produktów, ale także troska o cały proces produkcji. Dbamy o środowisko i przykładamy dużą wagę do wyboru miejsc pozyskiwania naszych surowców (drewno wykorzystywane w produkcji pozyskiwane jest ze zrównoważonych lasów z certyfikatem FSC). 

Eliminacja zbędnych nakładów związanych z łańcuchem dostaw, marketingiem oraz uproszczenie oferowanej gamy produktów pozwala dostarczać wysokiej jakości produkty w niższych cenach.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO