Wyszukaj treść

MARBET Beata Grygorowicz

ul. Wspólna 9
45-831 Opole
www.marbet-opole.pl
MARBET Beata Grygorowicz

Tel. +48 77 457 28 29

Fax +48 +48 77 457 28 29

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Firma P.U.H. MARBET powstała 11 lat temu. Podstawową działalnością firmy była sprzedaż naturalnych nawozów wapniowych z czasem rozszerzona o handel materiałami budowlanymi, opał i transport. Obecnie jesteśmy dużym dystrybutorem materiałów budowlanych takich jak wapno hydratyzowane, cement, beton komórkowy, silikaty, płyty kartonowo-gipsowe i wełnę.

Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi, hurtowniami oraz klientami indywidualnymi i wykonawcami. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji.

Z roku na rok staramy się rozszerzać naszą ofertę handlową dopasowując się do wymagań naszych klientów. Posiadamy własny tabor samochodowy – dzięki czemu zapewniamy szybką i terminową dostawę materiału do klienta. Wszystkie samochody posiadają pełne ubezpieczenie CMR i OCP w ruchu krajowym i zagranicznym.

P.U.H. MARBET jest dystrybutorem takich firm jak: Lhoist Polska, NORGIPS, Grupa SILIKATY, SOLBET, H+H Polska, KNAUF, XELLA, SCHIDEL, GRUPA PREFABET, HUFGARD OPTOLITH systemy dociepleń, ICOPAL, MAPEI, BUD MAT Południe, TERMAT.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO