Wyszukaj treść

Tel. +48 22 431 05 00

Fax +48 +48 22 468 87 35

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Firma Erpatech jest obecna na rynku budowlanym od ponad 15 lat. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku. Od początku swej działalności Erpatech zajmował się sprzedażą narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi. Naszym Klientom oferujemy wszechstronną pomoc oraz profesjonalne doradztwo w zakresie narzędzi oraz elektronarzędzi.

Dziś firma Erpatech jest głównym importerem i dystrubutorem elektronarzędzia profesjonalnych marki DeWALT oraz elektronarzędzi amatorskich marki Black&Decker. Ofertę naszą uzupełnia osprzęt do oferowanych narzędzi i elektronarzędzi. Pod własną marką ET wprowadziliśmy do sprzedaży całą ofertę profesjonalnych wierteł i dłut niemieckiej firmy Drebo. Posiadamy także w ofercie materiały ścierne firmy SAIT, brzeszczoty firmy WILPU, dalmierze firmy LEICA.

Integralną częścią firmy jest serwis elektronarzędzi. W roku 1996 nasza firma została Centralnym Serwisem Gwarancyjnym w Polsce firm Black&Decker i DeWALT. Jesteśmy także głównym dystrybutorem części zamiennych do tych marek. Nasi Klienci otrzymują kompleksową usługę, która obejmuje doradztwo naszych Przedstawicieli Handlowych, sprzedaż elektronarzędzi jak również konserwację i serwis.

W roku 2000 firma Erpatech zaproponowała dostęp do swojej oferty przez stronę internetową www.erpatech.pl. Nasi klienci mają dostęp do szerokiego katalogu narzędzi, elektronarzędzi oraz osprzętu przez 24 godziny na dobę. Po wypełnieniu elektronicznego wniosku rejestracyjnego nasi Klienci mogą też tą drogą składać zamówienia.

Celem firmy Erpatech jest dostarczenie do każdego zastosowania odpowiednich narzędzi i elektronarzędzi, zawsze na najwyższym poziomie techniki i jakości oraz zapewniających prawidłowe bezpieczeństwo pracy.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO