Wyszukaj treść

Domater S.J.

Bilczyce 238
32-420 Gdów
www.domater-sklep.pl
Domater S.J.

Tel. +48 12 251 47 11

Fax +48 +48 12 251 47 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

W branży handlu materiałami budowlanymi sprawnie funkcjonujemy od ponad dwudziestu lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wciąż poszerzamy swą ofertę, wzbogacając ją o kolejne produkty oraz usługi. Sprzedaż hurtowa oraz detaliczna to jeden z ważniejszych elementów naszej pracy, od dłuższego czasu zajmujemy się również kompleksową budową domów jednorodzinnych na własnych działkach budowlanych w dogodnych lokalizacjach. Dzięki kreatywności pracowników, ich zaangażowaniu oraz pasji, realizujemy wyjątkowe inwestycje. Naszym celem priorytetowym jest zadowolenie klientów, dlatego też spełniamy szczególne wymagania klientów. Państwa satysfakcja to nasz sukces. Dbając o to by nasza oferta w sposób kompleksowy zaspakajała oczekiwania klientów, stworzyliśmy hurtownię instalacyjno-sanitarną. Nasz rozwój nie oznacza jedynie troski o wzbogacenie oferty, staramy się również dbać o to by nieustannie usprawniać proces dokonywania transakcji. Dlatego też naszym klientom umożliwiamy dokonywanie płatności ratalnej a w przypadku stałej współpracy zapewniamy o rabatach. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych.

Oferta

Przygotowując dla Państwa ofertę, dbamy o to by miała ona kompleksowy charakter. Możliwość zakupu produktów w jednym miejscu to gwarancja oszczędności zarówno czasu jak i środków finansowych. Dlatego też w trosce o satysfakcję klientów oferujemy zarówno materiały budowlane jak i instalacyjno-sanitarne elementy wykończenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: szeroką gamę pustaków, beton komórkowy, chemię budowlaną, izolacje termiczne, kostkę brukową, płyty OSB, pokrycia dachowe. Dbając o dostarczanie wysokiej jakości produktów jednocześnie korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, współpracujemy z renomowanymi producentami cieszącymi się uznaniem klientów.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO