Wyszukaj treść

Semmelrock Stein+Design sp. z o.o.

Plac Konesera 8
03-736 Warszawa
www.semmelrock.pl
Semmelrock Stein+Design sp. z o.o.

Tel. +48 +48 25 756 21 00

Fax +48 +48 +48 25 756 21 56


O firmie

Jesteśmy wiodącym dostawcą wysokiej jakości kostek brukowych, płyt i systemów ogrodzeń. Jesteśmy liderem we wdrażaniu nowych technologii i unikatowych produktów. 

Działamy z sukcesami na rynku polskim od 2003 roku. Obecnie posiadamy pięć zakładów produkcyjnych: w Kołbieli, Gnatowicach, Gliwicach, Oławie i w Gdyni, gdzie łącznie zatrudniamy ponad 350 pracowników. Nasze produkty oferujemy w całej Polsce za pośrednictwem rozbudowanej sieci dystrybucji.

Nasza wizja

Zespół to wiecej niż grupa osób. To drużyna zjednoczona wspólnym i jasnym celem, który łączy wszystkich.

W Semmelrock Stein+Design łączy nas spójna wizja, aby otaczający świat był piękniejszy, bardziej interesujący, poprzez wzbogacanie naszymi rozwiązaniami. Prywatne i publiczne ogrody, przestrzenie miejskie, place, ulice i miasta - to obszary za które czujemy się odpowiedzialni. Zarówno nasi akcjonariusze, jak i klienci cenią sobie naszą siłę. Będąc niezawodnym partnerem, od ponad pięćdziesięciu lat łączymy tradycję z nowoczesnością. Inwestując w naszych pracowników i nowe pomysły, kreujemy przyszłość.

Wartości, które nami kierują to: dynamika, jakość, człowieczeństwo, różnorodność, duch przedsiębiorczości, odpowiedzialność i pasja. To one kształtują osobowość Semmelrock, kierując w stronę ciągłego rozwoju.

Zakłady produkcyjne

Firma Semmelrock Stein Design posiada 20 zakładów produkcyjnych w ośmiu krajach Europy Środkowo - Wschodniej. W Polsce fabryki Semmelrock Stein Design zlokalizowane są w Gdyni, Kołbieli, Gliwicach, Gnatowicach oraz Oławie. Zakład Kołbiel mieści się przy siedzibie Centrali.

Krajowa produkcja, lokalni dostawcy komponentów i krótkie trasy transportu, to elementy gwarantujące optymalną dostępność produktów, wysokiej jakości obsługę, a także ochronę środowiska w procesie produkcji.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO