Wyszukaj treść

Kram Sienicki, Niedworok Sp.J. - Świnoujście

ul. Grunwaldzka 56a
72-600 Świnoujście
www.salon-kram.pl
Kram Sienicki, Niedworok Sp.J. - Świnoujście

Tel. +48 91 327 04 05, 91 322 37 70

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Salon Budowlany Kram zapoczątkował swoją działalność w 1994 roku, jako firma założona przez Państwo Sławomira i Bożenę Sienickich. Lata doświadczeń, odpowiedzialnego zarządzania i ustawicznego rozwoju sprawiły, iż obecnie jesteśmy jednym z najbardziej znaczących dystrybutorów materiałów budowlanych w północno-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Grono naszych klientów stanowią zarówno klienci indywidualni, firmy rzemieślnicze, ale także duże polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa budowlane realizujące kontrakty budowlane w obszarze działania oddziałów firmy w Świnoujściu i Kamieniu Pomorskim. Możemy poszczycić się, że nasza zdolność kompleksowej i fachowej obsługi została doceniona przez włoski koncern Saipem S.p.A. - stojący na czele konsorcjum budującego terminal gazowy LNG w Świnoujściu, i w latach 2013-2016 byliśmy kontraktowym dostawcą materiałów na potrzeby największej w tym okresie inwestycji budowlanej w Polsce.

Dzięki sprawnemu zarządzaniu oraz wysiłkowi zaangażowanego zespołu pracowników, Salon Budowlany KRAM Sieniccy jest firmą prężną i stabilną, co nie ucieka uwadze zewnętrznych gremiów analizujących sytuację przedsiębiorstw funkcjonujących na polskim rynku.  Wielokrotnie byliśmy nagradzani tytułem "Gazeli Biznesu" - przyznawanym najbardziej dynamicznym firmom, które oprócz sukcesów biznesowych wyróżnia także nieskazitelna reputacja, uczciwość wobec kontrahentów, pracowników, a także skarbu państwa. Z dumą informujemy, że aktualnie jesteśmy laureatem 20. jubileuszowej edycji tego prestiżowego rankingu.

Galeria
Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO