Wyszukaj treść

TOP SERVIS

ul. Koszalińska 26g1
60-480 Poznań
TOP SERVIS

Tel. +48 606 991 767

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę tureckiej firmy https://luxeva.com.tr/ produkującej ogrzewacze - promienniki podczerwieni na bazie najnowszej technologii .

LUXEVA to wysokiej jakości producent promienników węglowych na podczerwień z siedzibą w Stambule w Turcji. Grzejniki węglowe LUXEVA zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wydajność i jakość oraz redukcję kosztów użytkowania. Grzejniki LUXEVA są eksportowane do 34 krajów, w tym do Niemiec, Włoch i kilku innych krajów europejskich.

LUXEVA Smart Heater to nowa rodzina produktów, którymi można sterować za pomocą aplikacji mobilnej LUXEVA na iOS i Androida przez Wi-Fi.

LUXEVA rozpoczęła swoją działalność w branży grzewczej w Stambule. LUXEVA, młoda, dynamiczna i posiadająca duże doświadczenie firma, urosła w siłę dzięki wieloletniemu doświadczeniu badawczo-rozwojowemu. Fakt, że produkty są wydajne, estetyczne, ergonomiczne i ekologiczne przyciąga uwagę na rynkach Europy, Afryki i Dalekiego Wschodu. LUXEVA uważnie śledząc rozwój branży, aby jeszcze bardziej podkreślić instytucjonalność i prestiż, poszerza swoją ofertę produktową o kolejne projekty i produkty do ogrzewania przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej. LUXEVA wykorzystuje materiały wysokiej jakości do produkcji wszystkich produktów, zwłaszcza grzejników węglowych, stawiając tą firmę wśród wiodących producentów w odpowiednich sektorach.

 

Dodatkowe informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami na naszych kanałach społecznościowych:

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO