Wyszukaj treść

Pfleiderer

Millennium Tower IV. ul. Strzegomska 42AB
53-611 Wrocław
www.pfleiderer.com/pl
Pfleiderer

Tel. +48 71 747 1000

Fax +48 +48 71 747 1141

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

One Pfleiderer – jeden silny partner w branży materiałów drzewnych wysokiej jakości o doskonałych właściwościach dekoracyjnych, z personelem serwisowym stawiającym Klienta w centrum uwagi oraz konsekwentnym ukierunkowaniem na działania zrównoważone w wymiarze ekonomicznym, ekologicznym i społecznym.

Marka Pfleiderer uformowała się na nowo. Ze spółek Pfleiderer Grajewo i Pfleiderer GmbH powstała jedna prężnie działająca w branży tworzyw drzewnych marka o zasięgu międzynarodowym.

W toku tej transformacji dokonaliśmy harmonizacji wszystkich naszych fabryk. Uprościliśmy procesy, zoptymalizowaliśmy asortyment oraz ofertę usługową. Dzięki nim mają Państwo dostęp do identycznych dekorów, struktur i formatów na całym świecie, jednolitych również zarówno pod względem szerokości, jak i głębokości.

One Pfleiderer oznacza, że jesteśmy jeszcze silnijeszym partnerem w branży tworzyw drzewnych. Dysponujemy jeszcze ciekawaszą ofertę produktową,  posiadamy jeszcze lepsze możliwości obsługi klientów i konsekwentnie stawiamy na zrównoważony rozwój. One Pfleiderer to także nasze niezliczone inspiracje i praktyczne rozwiazania, aby być jeszcze bliżej Ciebie.

Oferta

Grupa Pfleiderer jest wiodącym europejskim producentem wyrobów drewnopochodnych, osiągającym roczne obroty na poziomie ok. 1 miliarda euro i zatrudniającym blisko 3 500 pracowników.

Firma ma główną siedzibę we Wrocławiu (Polska) oraz w Neumarkt in der Oberpfalz (Niemcy).

Pfleiderer posiada dziewięć zakładów produkcyjnych w Niemczech i w Polsce oraz oddziały sprzedażowe w Anglii, Holandii, Szwajcarii i Francji.

Grupa Pfleiderer oferuje pełną gamę produktów i usług skupionych wokół mebli, handlu specjalistycznego drewnem, zabudowy wnętrz i budowy konstrukcji drewnianych.

Pfleiderer łączy pod wspólną marką Pfleiderer asortymenty produktów Duropal i Thermopal i jest partnerem dla przemysłu, handlu, rzemiosła, projektantów i architektów.

Grupa Pfleiderer jest notowana na warszawskiej giełdzie jako Pfleiderer Group S.A.

Dodatkowe informacje

DOK
Magdalena Wala
Samodzielny specjalista ds. obsługi klienta
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 71 7471074
Osoba odpowiedzialna za przyjmowanie zamówień i koordynowanie wysyłek do klienta
 
REGION I
Damian Kulig
Key Account Manager
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 604 961 936
Odpowiedzialny za województwa: śląskie, opolskie, małopolskie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie i podkarpackie
 
REGION II
Robert Dymacz
Doradca Techniczno-Handlowy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 691 912 749
Odpowiedzialny za województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie,
 
REGION III
Województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie
kontakt z Tomaszem Nierebińskim lub Damianem Kuligiem
 
Tomasz Nierebiński
Kierownik ds. sprzedaży produktów budowlanych i współpracy z DIY
Odpowiedzialny za współpracę z centralą
Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO