Wyszukaj treść

Altaterra

1. Malom Köz Fertőd
9431 Hungary
www.altaterra.eu
Altaterra

Tel. +48 22 292 23 78

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Altaterra produkuje i sprzedaje okna dachowe. Jesteśmy liderem rynku marek własnych, skierowanych do średniego i budżetowego segmentu rynku.  Nasze okna występują pod  ponad 35 markami w tym Dakea i RoofLITE+.

Naszą misją jest dostarczanie przystępnych cenowo rozwiązań, które poprawiają jakość życia ludzi, zwiększając ilość światła dziennego i świeżego powietrza w ich domach i biurach. Chcemy zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję a także dbać o środowisko poprzez stosowanie zrównoważonych praktyk, wszędzie tam, gdzie to możliwe. Całe drewno, które używamy do produkcji, posiada certyfikat FSC, który zapewnia, że pozyskiwane i przetwarzane jest ono w zrównoważony sposób.

Dostarczamy nasze produkty zarówno do dużych sieci handlowych z segmentu DIY, budownictwa profesjonalnego a także jesteśmy obecni na rozwijającym się rynku sprzedaży internetowej. Nasze biura zlokalizowane są w Polsce i na Węgrzech, natomiast sprzedaż odbywa się w 29 krajach na świecie.

Altaterra została założona w 2001 roku i jest częścią holdingu VKR, który posiada ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji okien dachowych i do którego należy także m.in. VELUX®. Grupa VKR została założona w 1965 roku przez Villuma Kanna Rasmussena i od samego początku jest niezmiennie własnością jego rodziny. W 1991 roku grupa VKR powołała Fundację Pracowniczą, która wspiera pracowników i ich rodziny na całym świecie. Od tego czasu Fundacja przekazała ponad 7500 darowizn, a wsparcie otrzymało ponad 5200 pracowników oraz 2200 lokalnych projektów.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO