Soczyste inspiracje na piękne wnętrza

Soczyste inspiracje na piękne wnętrza

Newsroom | poniedziałek, 17-07-2023

Lato to najlepszy czas, aby zrezygnować z aranżacyjnej zachowawczości. Wypełnione po brzegi kolorami zachęca do odważnych, wnętrzarskich eksperymentów.

Najwyższa pora zainspirować się letnią paletą i wykorzystać płynącą z barw energię w domowym wystroju.

Tętniąca życiem przyroda gorącego lata zachęca do wykreowania soczyście kolorowych aranżacji. Za sprawą odcienia Złocisty Żółty farby Dekoral Effect 3in1 nawet przeciętne wnętrze nabierze charakteru, zmieniając się w niebanalną, radosną przestrzeń. Lampa i meble w dopasowanych tonacjach ukształtują pełen harmonii i ciepła salon, który będzie poprawiał nastrój w ciemne, zimowe wieczory.

Jeśli skąpane w wyrazistych żółcieniach wnętrze to zbyt intensywna propozycja, wystarczy kilka dodatków w kolorze słońca, by zaznaczyć letnie inspiracje w wystroju i zachować optymistyczną aurę pomieszczenia.

Zastosowany na ścianie odcień Subtelna szałwia - kolor roku 2023 Dekoral, naturalnie dopełni wakacyjny klimat, tworząc efektowne, emanujące spokojem wnętrze.

Ale lato to nie tylko żółcienie. Odpowiednio skomponowane barwy przywodzące na myśl owoce jagodowe, którymi zajadamy się w wakacje czy zachodzące za horyzontem słońce pozwolą zbudować zaaranżowaną ze smakiem przestrzeń i zachować letni styl w salonie.

Więcej soczystych aranżacji z wykorzystaniem farb Dekoral znajduje się na stronie: https://dekoral.pl/inspiracje/inspiracje-kolorystyczne

Tagi