Wyszukaj treść
PPG ogłosił Różowy brzoskwiniowy kolorem roku 2024 marki DEKORAL

Newsroom | środa, 13-12-2023

PPG ogłosił Różowy brzoskwiniowy kolorem roku 2024 marki DEKORAL

Trendy kolorystyczne na 2024 rok marki DEKORAL

WARSZAWA, 11 grudnia 2023 – PPG wybrał kolor roku 2024 dla marki DEKORAL należącej do PPG. To ciepły odcień Różowy brzoskwiniowy, który potrafi wykreować zdrowy optymizm i atmosferę spokoju we wnętrzach. Ma wszechstronny charakter, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się w różnych stylach aranżacyjnych, na dużych i małych powierzchniach, zarówno w pojedynkę, jak i w zestawieniu z innymi kolorami.

"Spośród miękkich, świetlistych pasteli cieszących się ostatnio popularnością, poszukiwaliśmy sprawdzonego tła, które pomoże wyeksponować indywidualny styl wystroju i wniesie do domu pozytywną energię. I taki właśnie jest kolor roku 2024 marki Dekoral – ciepły, optymistyczny, a do tego wyjątkowo praktyczny” – podsumowuje Aneta Stopa, marketing manager marki Dekoral w PPG.

Różowy brzoskwiniowy z linii plamoodpornych farb Dekoral EFFECT 3in1 to połączenie dwóch ciepłych owocowych odcieni: czerwonego i żółtego ze złamaną bielą. Ma konotacje z modnymi obecnie tonacjami nude wprowadzającymi do wnętrz sprzyjającą odpoczynkowi atmosferę bliskości, intymności i bezpieczeństwa. Jest świeży, lekki i stonowany. Nie przytłacza, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako tło dla bardziej wyrazistych tonacji. Dużym otwartym przestrzeniom nadaje przytulność, a do małych wnętrz wnosi więcej światła. Działa przy tym kojąco na zmysły, stanowiąc atrakcyjną przeciwwagę dla barw związanych ze współczesnym, nieustannie zmieniającym się światem.

Choć kolor roku 2024 marki Dekoral jest odcieniem różu, wywodzi się z gamy barw neutralnych, co przekłada się na jego uniwersalny charakter. Z łatwością odnajdzie się więc w różnych domowych pomieszczeniach, niezależnie czy jest to salon, kuchnia, łazienka czy dziecięcy pokój. Dobrym towarzystwem dla tego odcienia będą naturalne drewno i jasny kamień. Z powodzeniem można go też zestawiać z innymi kolorami, a dzięki swej wszechstronności Różowy brzoskwiniowy wpisuje się praktycznie w każdy aranżacyjny styl. Szczególnie dobrze prezentuje się jednak we wnętrzach urządzonych w duchu retro bądź czerpiącym z natury stylu boho. Efektownie wygląda także w wysmakowanych aranżacjach w stylu cichej elegancji, czyli minimaluxe. Równie dobrze sprawdzi się jako kolor wiodący, zastosowany na dużych powierzchniach, jak i jako dyskretny motyw, np. w dodatkach.

Więcej informacji na temat koloru roku 20204 dla Dekoral znajduje się na stronie www.dekoral.pl

©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO