Wyszukaj treść

BUDINPOL Sp. z o. o. (Wrocław Wschód)

aleja Aleksandra Brücknera 23
51-411 Wrocław
budinpol.com.pl
BUDINPOL Sp. z o. o. (Wrocław Wschód)

Tel. +48 71 356 40 00

Fax +48 +48 71 356 40 10

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

 

Blisko 25-letnie doświadczenie i nieprzerwana działalność na rynku budowlanym zobowiązuje. Wiemy to i bardzo cenimy sobie zaufanie, jakim nas Państwo przez te wszystkie lata obdarzaliście. Dzięki temu znaleźliśmy się w gronie największych składów budowlanych na Dolnym Śląsku i udaje nam się z sukcesem prowadzić trzy oddziały na terenie Wrocławia oraz jeden w Kłodzku. Wszystko po to, by zapewnić Państwu jak najlepsze i jak najbardziej komfortowe warunki zakupowe.

Od początku naszej działalności priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów. Wiemy bowiem, że to właśnie dzięki Państwu istniejemy i możemy się dynamicznie rozwijać. Dlatego stawiamy na indywidualne podejście i partnerstwo w kontaktach biznesowych. Dzięki temu jesteśmy dziś znaną marką i symbolem najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań i sprawdzonych technologii. Oferujemy pełen asortyment materiałów budowlanych. Kupując u nas możecie mieć Państwo pewność, że w ofercie znajdują się jedynie sprawdzone, znane i najwyższej jakości produkty i rozwiązania.

Budinpol to przede wszystkim firma ekspert i mentor, budowlany przewodnik dla budujących. Nie sprzedajemy jedynie materiałów, a dzielimy się rozległą wiedzą budowlaną oraz doradzamy w jaki sposób i z czego najlepiej budować. Jesteśmy niezależni. Ze względu na rozległy asortyment materiałowy i pozycję rynkową możemy sobie pozwolić na suwerenne opinie.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy i składania zapytań ofertowych, a przede wszystkim do bezpośredniego kontaktu z doradcami, którzy przeprowadzą Państwa przez cały rozległy proces budowlany.

 

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO