Wyszukaj treść
kampania promującą farby BECKERS

Newsroom | wtorek, 11-06-2024

kampania promującą farby BECKERS

PPG rozpoczął kampanią promującą linię plamoodpornych farb BECKERS Designer Colour.

Szeroko zakrojona komunikacja prowadzona pod hasłem „BECKERS. Malowanie nabiera kolorów” obejmuje telewizję, internet, w tym serwisy VOD oraz social media.

„Marka Beckers to entuzjazm, spontaniczność i radość, także z malowania domowych wnętrz. Kochamy kolory, więc chcemy też zachęcać klientów do zabawy różnymi odcieniami, wierząc, że właśnie dzięki nim życie nabiera barw. Tym bardziej, że jak pokazujemy w naszym spocie malowanie wcale nie jest trudne i nawet amator może z sukcesem odmienić wygląd wnętrza. Promowana w ramach najnowszej kampanii flagowa linia farb Beckers Designer Colour to kilkadziesiąt modnych kolorów, za pomocą których można wykreować piękne i efektowne aranżacje, dopasowane do własnych upodobań i stylu, co więcej z poszanowaniem zdrowia i ekologii. Nasze farby łączą w sobie bowiem wysoką jakość z bezpieczeństwem stosowania i dbałością o środowisko” - komentuje Aneta Stopa, manager marki Beckers w PPG.

Spoty reklamujące plamoodporne farby Beckers można obejrzeć na głównych antenach największych stacji telewizyjnych oraz w kanałach tematycznych. Działania w ramach kampanii obejmują także Internet, w tym platformy VOD, digital i media społecznościowe. Koncepcję kreatywną i materiały przygotowała będąca częścią Publicis Groupe agencja Saatchi & Saatchi. Spot reklamowy wyreżyserował Filip Bartczak, jego produkcją zajął się Papaya Films, zaś postprodukcją Prodigious. Za planowanie mediów telewizyjnych i VOD odpowiada natomiast Arena Media Communication.

Więcej informacji na temat marki znajduje się na stronie producenta →

Film
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO