Wyszukaj treść
Na tarasie jak na rajskiej wyspie

Newsroom | sobota, 22-07-2023

Na tarasie jak na rajskiej wyspie

Słońce praży, słupki na termometrach rosną - to znak, że lato w pełni. Jeśli nie masz możliwości wyjechać na urlop, urządź na swoim tarasie urokliwy, zielony zakątek i na miejscu wypocznij jak na rajskiej wyspie.

Przestronny taras wśród szumiących drzew to wymarzona przestrzeń na odpoczynek w wakacyjne dni. Relaks na świeżym powietrzu umili zawieszony na metalowym stelażu kokon z funkcją huśtawki. Wykonany z wytrzymałego technorattanu w ciekawym wzorze pozwoli na komfortowy wypoczynek, a jednocześnie doda ogrodowej stylizacji idyllicznego uroku. Z otaczającą zielenią ładnie współgrają wykonane z drewna deski. Zadba o nie olej Drewnochron, który zapewnia nie tylko piękny wygląd, ale też skutecznie chroni w każdych warunkach pogodowych. Całość wystarczy uzupełnić wygodnymi meblami czy miękkimi poduchami i sceneria jak z wakacyjnej pocztówki gotowa.

Nawet na tarasie o niewielkim metrażu można zaaranżować przytulną oazę i odprężyć się przy ulubionej książce niczym na zagranicznych wakacjach. Odrobina zieleni w postaci ozdobnych krzewów czy doniczkowych roślin na tle drewnianej podłogi pomalowanej olejem Drewnochron pozwoli odpocząć zmęczonym czytaniem oczom.

Jeśli nie lubisz wygrzewać się bezpośrednio na słońcu, dobrym rozwiązaniem będzie zadaszony taras. Powiewające na wietrze woalowe zasłony dadzą odpowiednie zacienienie w upalne dni i pozwolą schronić się przed promieniami słońca. By konstrukcja nie niszczała z upływem czasu, drewniane belki warto zabezpieczyć Impregnatem Eco & Protection marki Drewnochron. Dzięki zawartości specjalnych wosków tworzy on hydrofobową powierzchnię, która ułatwia spływanie wody i zapobiega jej wnikaniu w głąb surowca, a dodatkowo zabezpiecza drewno przed pleśnią i promieniowaniem UV.

Więcej informacji o produktach zabezpieczających tarasowe drewno dostępnych jest na stronie https://drewnochron.pl/produkty.

©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO