Wyszukaj treść

Warning: imagecreatefrompng(): gd-png: libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile in /plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 266
Miło się pracuje w pięknym miejscu

Newsroom | piątek, 04-08-2023

Miło się pracuje w pięknym miejscu

Aby spełniać swoją podstawową rolę, domowe biuro musi być przede wszystkim praktyczne. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by też zwyczajnie cieszyło oko. Najlepiej znaleźć balans między funkcjonalnością, stylem i jakością, bo przecież miło się pracuje w ładnie urządzonym miejscu.

Biurko to oczywisty must-have w każdym gabinecie. Stanowi centralny punkt przeznaczonego do pracy pomieszczenia i wyznacza jego styl. Zgrabny, prosty w formie mebel w białym kolorze świetnie wpisuje się w skandynawską, minimalistyczną estetykę. W połączeniu ze ścianą w dyskretnym beżu Vanilla Muffin z kolekcji kolorystycznej Beckers Designer Colour stworzy ciepłe wnętrze pełne harmonii. Lekkość wystroju podkreśli podłoga z naturalnego drewna oraz stonowane kolorystycznie dekoracje.

Kolor Frappe farby Beckers Designer Colour ze smakiem wypełnia przestrzeń i niczym mocna kawa pobudza do pracy. Na jego tle ciekawie prezentować się będzie masywne biurko. Kontrastujący biały blat osadzony na szerokich nogach w orzechowym odcieniu gustownie skomponuje się z odcieniem ściany. Niezbędnym uzupełnieniem tej eleganckiej kompozycji będzie biurowy fotel, który zapewni wygodną pozycję podczas pracy.

Wykonane z jasnego drewna, lekkie w formie biurko wdzięcznie ozdobi domowy gabinet. Ciekawą scenerię zapewni mu ożywczy chłód błękitu Oxygen z palety Beckers Designer Collection. Odcień ten pomoże zachować rześki umysł i skoncentrować się na wykonywanych czynnościach, ale będzie też zwyczajnie piękną oprawą wnętrza. Dekoracja ze świetlnej girlandy oraz przymocowane bezpośrednio do ściany grafiki nadadzą aranżacji designerskiego sznytu.

Więcej aranżacyjnych pomysłów, jak urządzić domowe biuro dostępnych jest na stronie www.beckers.pl/inspiracje

©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO