Wyszukaj treść

TLC Group

ul. Chopina 25 N
38-300 Gorlice
TLC Group

Tel. +48 18 35 00 800

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

 

TLC Group to szwedzko-polski producent  schodów i konstrukcji stalowych dla przemysłu i budownictwa, tymczasowych systemów zabezpieczeń budowlanych oraz systemu do budowy zbiorników wielkogabarytowych, posiadający nowoczesny zakład produkcyjny w Polsce oraz powstałą w 2022 roku Ocynkownię Ogniową wraz z Packing Center. 

Połączenie szwedzkiej technologii oraz polskiej przedsiębiorczości pozwoliło na wyspecjalizowanie się w wybranych produktach sektora budowlanego i przemysłowego. Dzięki temu możemy zaoferować usługi sprzedaży i wynajmu  oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu naszych wyrobów na terenie całego Świata. 

 

MISJA

 

Wierzymy, że lepsza przyszłość zaczyna się od wizji, a nowatorskie projekty to wspólna troska o człowieka i środowisko. TLC łączy talent z pasją tworzenia. Projektujemy, produkujemy oraz wykonujemy montaż lekkich konstrukcji stalowych.

 

Oferta

 

Schody przemysłowe – stalowe lekkie konstrukcje schodów lub klatek schodowych o zróżnicowanej formie i budowie, zależnej od cech architektonicznych przynależnego do nich obiektu. W większości przypadków wymagają one przygotowania indywidualnej dokumentacji wykonawczej i stworzenia odrębnego projektu. Schody przemysłowe znajdują swoje zastosowanie między innymi w halach produkcyjnych, magazynowych, logistycznych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Głównym zadaniem schodów przemysłowych jest zapewnienie bezpiecznej i wygodnej komunikacji do wyższych kondygnacji obiektu, lub w przypadku parków maszynowych i fabryk, umożliwienie dostępu do platform i podestów otaczających urządzenia znajdujące się na hali produkcyjnej.

 

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO