Wyszukaj treść

Steinel

www.steinel.pl
Steinel

O firmie

Firma STEINEL powstała oficjalnie w 1959 roku, ale jej korzenie sięgają okresu międzywojennego, kiedy to założyciel rozwijał działalność handlową na terenie Dolnego Śląska (dzisiejsza Oława i Jelenia Góra).

STEINEL to:

  • produkcja zlokalizowana w 5 europejskich fabrykach,
  • obecność w ponad 90 krajach,
  • produkcja dla innych marek (udział 45%), tzw. produkty OEM,
  • certyfikowana jakość (DIN EN ISO 9001).

STEINEL - narzędzia

Przez ofertę produktów STEINEL przemawia innowacyjność i szeroka gama nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Znajdziemy tu m.in. opalarki, pistolety do klejenia na gorąco, oświetlenie automatyczne (zewnętrzne i wewnętrzne), czujniki ruchu, dymu i gazu oraz różnorodne niszowe rozwiązania w dziedzinie czujników i elektroniki.

Dystrybucję opalarek i pistoletów do klejenia STEINEL powierzył firmie Lange Łukaszuk w 1990 roku, od tego czasu narzędzia te stały się wiodące na polskim rynku. Pozycję lidera zyskały głównie poprzez wysoką jakość, szerokość i kompleksowość asortymentu, sprawną obsługę logistyczną i serwisową. W ofercie STEINEL znajdziemy opalarki i pistolety do użytku domowego, jak i profesjonalne, do pracy ciągłej w trudnych warunkach. Firma STEINEL monitoruje tendencje rynkowe i wdraża nowe innowacyjne rozwiązania technologiczne, czego dowodem są ciągłe nowości produktowe obszernie prezentowane na licznych targach międzynarodowych. W ramach obsługi posprzedażowej klienta STEINEL kładzie nacisk na utrzymanie szerokiej gamy części zamiennych i akcesoriów, w tym także do wycofanych produktów. Istotnym punktem strategii firmy jest również dostępność stale aktualizowanych materiałów szkoleniowych i marketingowych. Firma Lange Łukaszuk udziela bezwzględnej 3-letniej gwarancji na produkty STEINEL.
STEINEL - oświetlenie

W 1987 roku firma STEINEL wprowadziła na rynek pierwszą na świecie lampę z czujnikiem ruchu. Rozpoczęła się wówczas nowa era w dziedzinie komfortu, bezpieczeństwa i oszczędności energii. Firma STEINEL określa standardy w dziedzinie sterowania oświetleniem, wyprzedza innych o 20 lat doświadczenia w innowacji i precyzji.

W ciągu wielu lat aktywności rynkowej firma STEINEL opracowała i rozwinęła szeroką gamę produktów z zakresu automatycznego oświetlenia stając się niekwestionowanym liderem w swojej branży.

Dziś STEINEL oznacza połączenie komfortu użytkowania, długiego czasu eksploatacji produktów, nowoczesnego designu oraz innowacyjnej technologii. Produkty STEINEL wyróżniają się także wysoką estetyką wykonania oraz nowoczesnym i funkcjonalnym wzornictwem.

Filozofia produktów STEINEL brzmi: wspaniała jakość, innowacyjny rozwój produktów, wysoki stopień dywersyfikacji asortymentu. Firma zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, inwestuje głównych badania głównych rozwój oraz wnikliwie testuje swoje produkty. Zastosowana technika czujników ruchu daje więcej bezpieczeństwa, wyższy komfort i maksymalną oszczędność energii elektrycznej.

STEINEL w swojej ofercie posiada zarówno czujniki ruchu w technologii podczerwieni, jak i wysokiej częstotliwości oraz szeroką gamę oświetlenia automatycznego z czujnikami ruchu. W bogatej ofercie czujników na podczerwień znajdują się czujniki naścienne, sufitowe, pod- i natynkowe oraz lampy z czujnikami ruchu na podczerwień – między innymi: lampy kinkietowe, numeryczne, udaroodporne, halogenowe, ogrodowe. Czujniki w technologii podczerwieni mają różnorodne zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. W pomieszczeniach wewnętrznych sprawdza się najlepiej technologia czujników ruchu wysokiej częstotliwości. W ofercie lamp wewnętrznych tego typu znajdują się plafony oraz lampy kinkietowe.

STEINEL współpracuje z firmą Lange Łukaszuk od 1991 roku. Lange Lukaszuk jako wyłączny przedstawiciel firmy STEINEL w Polsce zapewnia swoim partnerom serwis, szkolenia asortymentowe oraz fachowe doradztwo z zakresu techniki oświetleniowej.

Film
Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO