Wyszukaj treść

BEST Materiały Budowlane Sp. z o.o.

ul. Budowlanych 66
45-123 Opole
firmabest.pl
BEST Materiały Budowlane Sp. z o.o.

Tel. +48 77 500 56 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Hurtownia Best Materiały Budowlane zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych wiodących producentów krajowych, jak i zagranicznych. Swoją działalność prowadzimy w Opolu od 2007 roku. 

Posiadamy własną mieszalnię farb i tynków firmy Caparol. W naszej ofercie znajduje się duży wybór materiałów budowlanych nowych techonologii. Nasi pracownicy biorą regularnie udział w profesjonalnych szkoleniach, dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. 

W trosce o jakość naszej oferty na bieżąco zwiększamy oferowany przez nas asortyment. W związku z wieloletnim doświadczeniem na specjalne zamówienie klienta przygotowujemy bezpłatne kalkulacje kosztów materiałów według dostarczanych nam projektów. 

Świadczone przez nas usługi są w pełni profesjonalne. Oferujemy Państwu fachowe doradztwo doświadczone i pomoc naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszych usług oraz terminowe dostawy wszystkich składanych przez Państwa zamówień.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO