Wyszukaj treść
Kryształy w aranżacji wnętrz

Porady | piątek, 09-02-2024

Kryształy w aranżacji wnętrz

Czasem wystarczy jeden wyrazisty element dekoracyjny, by naznaczyć styl całego pomieszczenia. Najlepszym przykładem są kryształy.

Kryształy w aranżacij wnętrz często wykorzystywane są w postaci oświetlenia, które nadaje pomieszczeniu wyszukaną elegancję. Okazały żyrandol za sprawą finezyjnie wygiętych ramion i połyskujących kolorowych kryształków przykuwa wzrok zachwycając niebanalnym designem. Dekoracyjna rozeta na suficie w odcieniu Gold in Ghanna z palety Tikkurila Color Now 2024 oraz ustawiona na środku pomieszczenia rzeźba stanowią artystyczną kropkę nad „i” tworząc dopieszczone w każdym calu, wyrafinowane wnętrze.

Z rozmachem zdobią domowe wnętrza, wprowadzając aurę glamour i wypełniają dom przyjemnym blaskiem.

W utrzymanej w stonowanych barwach sypialni to właśnie kryształowy żyrandol wysuwa się na pierwszy plan. Ułożone kaskadowo kryształki i złocone elmenty dają niezwykły efekt, urokliwie odbijając światło. W zestawieniu ze sztukaterią pokrytą ciepłym odcieniem bieli Bone z palety Tikkurila Off-White całość składa się na piękne wnętrze w stylu quiet luxury, które uwodzi dyskretną elegancją.

Dekoracje z kryształami w roli głównej to jednak nie tylko widowiskowe oświetlenie. Ozdobne karafki ustawione na oryginalnym wózku barowym ze złoconej stali przyciągną uwagę swoim blaskiem, upiększając ze smakiem salon bądź gabinet. Zestawiona ze szkłem i metalem szarość ścian H495 Tuft pomalowanych farbą Tikkurila Optiva Matt 5 zapewni stonowaną, gustowną oprawę wnętrza.

Więcej inspiracji na zaaranżowanie wnętrz z elementami glamour znajduje się na stronie www.tikkurila.pl/inspiracje

©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO