Wyszukaj treść
Pokój dziecka, który wypełniają pastele

Newsroom | wtorek, 24-10-2023

Pokój dziecka, który wypełniają pastele

Wypełnione pastelami dziecięce królestwo urzeka lekkością i delikatnością. Bez zbędnego przepychu i mocnych kolorów wdzięcznie łączy styl i prostotę, by stworzyć urokliwą, pełną ciepła przystań dla malucha, która pomieści cały jego świat.

Pokój dziecka w delikatnej oprawie sprzyja skupieniu i wyciszeniu. Pastelowy brąz Wonderful z palety Beckers Designer Colour to sposób, by ukszałtować przytulne wnętrze, w którym harmonia przeplata się z błogim spokojem. Drewniane meble i zabawki podkreślają naturalny styl wystroju, a miękki, przyjemny w dotyku dywan zapewnia wygodne miejsce dla radosnych zabaw.

Motyw gór w delikatnych szarościach farby Beckers Designer Colour na ścianie dziecięcego pokoju to nietuzinkowa dekoracja, która wprowadza klimat spokoju niczym podczas wędrówek na szklaku. Aranżację uzupełniają dekoracje utrzymane w pastelowych odcieniach oraz lekkie w formie drewniane meble.

Pastele w pokoju dziecka wdzięcznie prezentują się nie tylko na ścianach, ale i na elementach wyposażenia. Drewniana komoda z licznymi szufladami pozwoli zadbać o organizację i porządek, a przemalowana na delikatny odcień Aqua emalią Beckers Designer Universal doda wnętrzu niepowtarzalnego uroku.

Więcej pomysłów na aranżację dziecięcego pokoju można znaleźć na stronie www.beckers.pl/inspiracje

Beckers to międzynarodowa marka oferująca wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb i emalii Beckers Designer. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą najwyższą jakość z bezpieczeństwem stosowania i dbałością o środowisko. Wyróżnia je rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. 

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, na polskim rynku pojawiła się w 1993 roku. Obecnie jest częścią koncernu PPG.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.beckers.pl

©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO