Wyszukaj treść
Aranżacyjny maksymalizm z paletą kolorów Castle Core

Newsroom | środa, 05-06-2024

Aranżacyjny maksymalizm z paletą kolorów Castle Core

Więcej znaczy więcej - to hasło, które najlepiej charakteryzuje paletę kolorów Castle Core i wnętrzarskie stylizacje, które z ich pomocą można wykreować.

Głębokie tonacje farb Beckers Designer Collection, począwszy od burzowego błękitu, po piaskowy beż, mieszają się tu z teksturami i detalami, składając się na ponadprzeciętne aranżacje, które łączą fantazję z designerskim zacięciem.

Rodzina barw Castle Core zaprasza do zabawy kolorem, fakturą i stylem, oferując odskocznię od aranżacyjnej rutyny. To, co nowe, z pełną swobodą łączy się tu z tym, co stare, zaskakując gustowną oryginalnością. Mogłoby się wydawać, że w wyniku tych kombinacji powstaną chaotyczne wnętrza, jednak nic bardziej mylnego - każdy detal jest starannie wyselekcjonowany i przemyślany.

Inspirowane Castle Core wnętrza aż wibrują od głębokich kolorów. Grafitowa szarość Modern Loft z palety Beckers Designer Collection na ścianie wyznacza wyrafinowany, elegancki styl, który dodatkowo podkreśla pościel w odcieniu królewskiego błękitu. Interesującą, a przy tym nieoczywistą dekorację stanowi rozwieszona na ścianie tkanina, która wnosi do pomieszczenia nutkę artyzmu, tworząc ekstrawaganckie wnętrze w stylu glamour.

Podczas gdy burzowy błękit Oxygen z palety Beckers Designer Collection na ścianie tchnie dramatyzmem, bogactwo dodatków kreuje pełną przepychu i dekoracyjnego splendoru aranżację. Glamour połyskujących detali i ekskluzywne materiały nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat, tworząc iście luksusowy wystrój. Wymownie odznaczają się w tym wnętrzu wazony, które wyróżniają się nie tylko kolorem, ale i zróżnicowaną fakturą.

Więcej na temat rodziny kolorów Castle Core można dowiedzieć się ze strony: Trendy Kolorystyczne w Beckers 2024 →

©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO