Wyszukaj treść

Safety Jogger Works

FLA Europe NV, Lindestraat 58
9700 Oudenaarde
Safety Jogger Works

Tel. 55 33 44 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Misją Safety Jogger jest oferowanie kompleksowego rozwiązania w zakresie środków ochrony indywidualnej od stóp do głów dla każdego, w dowolnym miejscu i czasie. Dlatego dziś nasza oferta obejmuje nie tylko obuwie i skarpety, ale także osłony na buty, odzież roboczą, ochronę głowy, maski oddechowe, ochronę oczu, ochronę słuchu i rękawice dla różnego rodzaju branż.

W Safety Jogger mamy ponad 70 lat doświadczenia w projektowaniu, produkcji i dystrybucji obuwia i odzieży.

Nasze korzenie sięgają 1950 roku, kiedy to w Belgii powstała mała, rodzinna firma obuwnicza Cortina. Z biegiem lat Cortina stała się globalną firmą z wieloma markami w swoim portfolio. Marka Safety Jogger została założona w 2000 roku i szybko stała się jedną z głównych marek.

Bycie częścią Cortiny pozwoliło nam szybko rozwinąć się na naszym rynku i stać się globalną marką certyfikowanych środków ochrony indywidualnej (ŚOI). Dziś jesteśmy obecni na 143 rynkach i sprzedajemy ponad 12 milionów par rocznie. Możemy to osiągnąć, dzięki niezawodnemu łańcuchowi dostaw, innowacyjnym kolekcjom i wspaniałemu zespołowi, który daje z siebie więcej niż 100% dla naszych klientów.

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO