Wyszukaj treść

FIBRAN d.o.o.

Revoluční 1082/8
110 00 Prague 1
fibran.pl
FIBRAN d.o.o.

Tel. +48 784 584 363

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O firmie

Jeden z czołowych producentów izolacji termicznej w Europie, grupa FIBRAN zrzesza kilka zakładów i spółek z całego kontynentu. Jej początki sięgają 1974 roku, kiedy to w mieście Terpni, blisko Salonik w Grecji, Dimitris Anastasiadis, zagorzały zwolennik wartości opartych na rodzinnym biznesie nastawionym na przyszły rozwój, założył firmę FIBRAN S.A. Tego ducha przedsiębiorczości wciąż wyznaje się w dzisiejszej grupie FIBRAN.

Grupa FIBRAN produkuje trzy marki produktów — FIBRANxps, FIBRANgeo oraz FIBRANgyps. Pod marką FIBRANxps kryją się produkty termoizolacyjne wykonane z polistyrenu ekstrudowanego, produkowane w czterech zakładach produkcyjnych — w Grecji, Słowenii, Portugalii i Bułgarii, a wkrótce również w Czechach. Produkty termoizolacyjne z wełny skalnej pod marką FIBRANgeo są produkowane w Grecji, natomiast płyty gipsowe FIBRANgyps powstają w fabryce we Włoszech.

Albo za pośrednictwem spółek zależnych, albo sieci autoryzowanych oddziałów i przedstawicieli, produkty FIBRAN można nabyć w 70 krajach na całym świecie.

Wieloletnie doświadczenie w wielu krajach o różnych potrzebach i warunkach klimatycznych skłoniło nas do włączenia materiałów kalcytowych i utworzenia imponującej linii rozwiązań w zakresie wytrzymałej i zrównoważonej obudowy budynku.

Słoweńską spółkę FIBRAN d.o.o. założono w ramach grupy FIBRAN w 2004 roku. W 2006 roku uruchomiła swój własny zakład produkcyjny. Po 13 latach niestrudzonej i ciężkiej pracy jesteśmy dumni z bycia wśród największych europejskich producentów wysokiej jakości produktów termoizolacyjnych z polistyrenu ekstrudowanego sprzedawanych pod marką FIBRANxps.

Zakład produkcyjny spółki FIBRAN d.o.o. obejmuje dwie linie produkcyjne i znajduje się w Sodražicy. Nasz tamtejszy zespół codziennie niestrudzenie pracuje nad opracowywaniem nowych materiałów i zapewnianiem jakości produktów. W zgodzie z normami europejskimi nadzorujemy jakość produktów w naszych własnych laboratoriach, jak również za pośrednictwem niezależnych organów certyfikowanych, takich jak FIW w Monachium (Niemcy), ZAG w Lublanie (Słowenia) oraz IGH w Zagrzebiu (Chorwacja).

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO