Wyszukaj treść

Croswood sp. z o.o. sp.k.

ul. Lipnowska 21-23
87-100 Toruń
www.croswood.pl
Croswood sp. z o.o. sp.k.

O firmie

Trwały i innowacyjny kompozyt Resysta – poznaj jego producenta

Firma CROSWOOD z siedzibą w Toruniu powstała na początku 2014 roku. Naszą ideą przewodnią było wprowadzenie do produkcji na polski rynek trwałego i ekologicznego materiału okładzinowego, będącego alternatywą dla stosowanych dotychczas na zewnątrz profili drewnianych, PVC czy WPC. Po wstępnych badaniach i analizie nasz wybór padł na innowacyjny na skalę światową trwały kompozyt Resysta, składający się m.in. z łuski ryżowej (naturalny odpad), oleju mineralnego i soli. Głównymi czynnikami, które miały wpływ na naszą decyzję były: ekologiczność tworzywa, wygląd do złudzenia przypominający drewno egzotyczne, dowolność kolorystyczna i niespotykana dotychczas trwałość, połączona z szeroką gamą zastosowań. Na przestrzeni lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i wprowadziliśmy do oferty całą gamę profili z Resysty, systemy służące do budowy tarasów kompozytowych oraz wyroby gotowe takie jak lampy ogrodowe stojące czy donice ogrodowe.

Tarasy, elewacje, altany ogrodowe – CROSWOOD to polska firma z ogromnym potencjałem

Ostatnie lata upłynęły również na rozpowszechnianiu idei nowego, ekologicznego materiału kompozytowego Resysta głównie wśród specjalistów rynku – projektantów, architektów i deweloperów. Uczestnictwo w targach branżowych oraz konferencjach sprawiło, że trwały kompozyt Resysta został doceniony za swoje wyjątkowe właściwości. Dowodem tego jest stale rosnąca liczba projektów i realizacji z jego wykorzystaniem oraz zdobyte nagrody (Plastpol, Złoty Medal Budma, Żagiel Rozwoju).

Obecnie skupiamy się na doskonaleniu produkcji, technologii wytwarzania i obróbki materiału kompozytowego Resysta. Jako profesjonalny producent nieustannie inspirujemy się pomysłami Klientów oraz pracujemy nad nowymi projektami zastosowań. Kontynuujemy też dalszą rozbudowę sieci partnerów oraz dystrybutorów nie tylko na terenie Polski, ale także całej Unii Europejskiej.

Deski tarasowe i o wiele więcej

Bazując na dotychczasowych realizacjach tarasów z trwałego materiału kompozytowego, czy elewacji budynku wykonanych z naszych profili, oferujemy kompleksowe wsparcie w doborze oraz montażu wyrobów CROSWOOD. Pomagamy w wyborze desek tarasowych kompozytowych, paneli kompozytowych elewacyjnych, czy też legarów montażowych. Ponadto doradzamy w zakresie nowoczesnych tarasów, ogrodzeń, czy małej architektury ogrodowej (donice, ławki, pergole, altany).

Dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów ds. materiałowych i produkcji, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zamówieniom. Jest wiele zastosowań materiału kompozytowego Resysta i jako producenci oraz pasjonaci podejmujemy się wszelkich nietypowych projektów.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Zespół CROSWOOD

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO