Wyszukaj treść

Boels

Boels

O firmie

 

Boels – specjalista w wynajmie maszyn i narzędzi

Niezależnie od wyzwania, dysponujemy sprzętem, usługami i doświadczeniem, tak aby Twój projekt zawsze zakończył się sukcesem. Jesteśmy jednym z największych w Europie specjalistów w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego. Praktyczne podejście i gotowość do pójścia o krok dalej są dla nas kluczowe.

W Boels klient jest zawsze najważniejszy. Rozumiemy naszych klientów i jesteśmy gotowi doradzić, które rozwiązania, sprzęt i materiały najlepiej pasują do ich projektów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, elastycznemu serwisowi, niezawodności oraz zadbanemu i certyfikowanemu sprzętowi, każde wyzwanie zamieniamy w udany projekt.

W naszym asortymencie obejmującym ponad 860 000 artykułów na wynajem znajdziesz odpowiedni sprzęt do najróżniejszych zastosowań, środowisk, branż i sektorów. Od kompleksowego zarządzania sprzętem i maszynami budowlanymi dla dużych firm budowlanych, po wynajem sprzętu dla niezależnych wykonawców i osób prywatnych. Od specjalistycznego sprzętu dla przemysłu, infrastruktury i eventów po ekologiczne maszyny z etykietą ECO i wyposażenie placu budowy.

 

Oferta

 

Sprzęt o zerowej i niskiej emisji spalin oznaczamy etykietą ECO

Chciałbyś pozostawić minimalny ślad węglowy na swoim placu budowy? Oznaczenie ECO pomaga wybrać z naszego asortymentu maszyny i narzędzia zrównoważone środowiskowo.

Produkty z oznaczeniem ECO emitują mniej CO2, a także wytwarzają mniej hałasu lub mniejsze wibracje. Dodatkowo spełniają najwyższe wymagania pod względem bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Oznaczenie gwarantuje, że wynajmujesz przyjazne dla środowiska maszyny akumulatorowe, elektryczne lub hybrydowe, które przyczyniają się do bezemisyjnej pracy.

 

Partnerzy
©2001-2024 Sieć Budowlana Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. · Polityka prywatności RODO