CAP Arreghini 70lat doświadczeń w branży

CAP Arreghini 70lat doświadczeń w branży

Newsroom | poniedziałek, 25-04-2022

Pasja, profesjonalizm i jakość. Projektujemy, produkujemy i dystrybuujemy produkty malarskie do konstrukcji budowlanych, konstrukcji drewnianych i żelaznych zapewniając przyjemność z efektu estetycznego, dbałość o dobro człowieka i poszanowanie środowiska. 

CAP Arreghini działa w branży budowlanej, produkcyjnej i dekoratorskiej, aby oferować prawidłowe i konkretne rozwiązania w celu ochrony i zachowania funkcji i wizerunku budynków, konstrukcji i maszyn w czasie.

Pasja, profesjonalizm i jakość to wartości ścieżki rozwoju CAP Arreghini. Jego historia sięga 1950 roku, kiedy założyciel Adolfo Arreghini, malarz i doświadczony konserwator, który studiował w Wenecji, założył własną firmę produkującą kolory wymagane w jego zawodzie. Z biegiem lat firma rozwijała się, ewoluowała i dostosowywała się do wymagań rynku, zaspokajając, a nawet przewidując jej potrzeby, a w 1988 roku stała się spółką akcyjną (SpA). CAP Arreghini był w stanie wyrazić zmiany w społeczeństwie, łącząc ewolucję technologiczną z tradycją niezawodności i odpowiedzialnego prowadzenia działalności gospodarczej.

Dziś CAP Arreghini SpA, pewna swojego 70-letniego doświadczenia i zaawansowanego know-how, jest wydajną i zorganizowaną firmą, która przywiązuje dużą wagę do innowacji technologicznych oraz do poszukiwania i rozwoju rozwiązań, które oferują wysoką wydajność i doskonały zasięg oraz maksymalne bezpieczeństwo, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii środowiskowych. Cała produkcja jest w 100% Made in Italy, wartość, która wyraża wielkie zaangażowanie w cały cykl produkcyjny i jego złożoność. Lider dystrybucji i sieci sprzedaży w skali kraju, CAP Arreghini SpA jest jedyną firmą, która oferuje kompletną i zróżnicowaną gamę produktów, które są wykorzystywane do najróżniejszych zastosowań, potwierdzając w ten sposób profesjonalizm i niezawodność, które ją wyróżniają. 

Więcej informacji na stronie: https://caparreghini.pl