poniedziałek, 26 luty 2018 22:58

Złoty medal dla ISOVER!

Złoty medal dla ISOVER!

VII edycja Programu Konsumencki Lider Jakości 2018 rozstrzygnięta. Po raz kolejny w gronie zwycięzców znalazł się ISOVER – zdobywca I miejsca w kategorii „Systemy dociepleń”. Wyniki ogłaszane są na podstawie opinii aktywnych konsumentów.

Po tytuł Lidera Jakości ISOVER sięga już po raz szósty z rzędu. Marka materiałów izolacyjnych Złote Godło Programu Konsumencki Lider Jakości 2018 zdobyła za sprawą ponad 30% głosów oddanych w kategorii „Systemy dociepleń”. Uczestnicy badania najczęściej kojarzyli ISOVER z bezpieczeństwem, uznaną marką i polskim produktem. W uzasadnieniach respondentów padały, takie argumenty jak „ta marka sprawdziła się w przypadku mojego domu”, „produkty tej marki są bardzo dobrej jakości”, „dobra izolacyjność, łagodna dla monterów”. ISOVER był także najbardziej rozpoznawalną marką materiałów izolacyjnych wśród wszystkich producentów biorących udział w badaniu.

- W tym roku ISOVER obchodzi 25-lecie obecności na polskim rynku. Każda nagroda jest dla nas zatem ukoronowaniem pięknego jubileuszu i jednocześnie potwierdzeniem, że dobrze wykorzystaliśmy ten czas. Tytuł Lidera Jakości, zdobyty kolejny raz z rzędu, cieszy podwójnie, ponieważ oznacza, że nie tylko zdobyliśmy uznanie klientów, ale też nie tracimy ich zaufania z biegiem lat. To dla nas niezwykle ważne – mówi Benedykt Korduła, dyrektor marketingu ISOVER.

Konsumencki Lider Jakości 2018 to ogólnopolski program konsumencki, realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki – niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Ma on na celu wyróżnienie najlepszych pod względem jakości marek i produktów dostępnych na polskim rynku. Badanie realizowane jest na podstawie opinii aktywnych konsumentów. Dostarcza ono cennej wiedzy na temat oceny jakości produktów, a także skojarzeń związanych z markami. Każda kolejna edycja realizowana jest na większej próbie badawczej – w tym roku wyniosła ona ponad 12 tys. respondentów.

ISOVER, lider wśród producentów wełny mineralnej na polskim rynku, oferuje szeroką gamę energooszczędnych produktów dedykowanych budownictwu ogólnemu oraz izolacjom technicznym stosowanym w przemyśle. W portfelu produktów posiada izolacje z wełny mineralnej z włókien szklanych, skalnych, maty siatkowe czy hybrydowy system ocieplenia budynków.

Więcej informacji o marce ISOVER – zwycięzcy w kategorii „Systemy dociepleń” można znaleźć na stronie www.isover.pl.

Sieć Budowlana.pl Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 1, 30-363 Kraków | NIP PL 6793006347

tel.: +48 12 262 92 84, fax.: +48 12 262 92 84
Konto: mBank S.A. oddział Korporacyjny Kraków | PL 83 1140 1081 0000 4266 4600 1001
KRS 0000329195 | Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy w Krakowie
©2010-2018 siecbudowlana.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności | RODO